gidicekse gitsin,artık dayanamıyorum..

ben de üni hayatım boyunca hergünümü birlikte gecirdiğim sevgilimle 2 senedir uzaktan yürütğüorum ilişkimi...arada 8 saat yol var...seninki bikaç aymış...ne var bunda ..rahat ol ya

sağolun canlarım..eğer şuan bir az olsun rahatsam bilinki bu yorumlar yani sizlrin sayesinde..arada içimi halen bi sıkıntı kaplıyor aklıma geldikçe ama eskisi kadar büyütmüyorum en azından...ben bi karar verdim ve kendimi ş,mdiden onsuzluğa alıştırıcam..normalde 2 saat yada 3 saatte bir haberleşirdik hatta bazen saat başı ararız birbirimizi hele ben bazen abartırım resmen..bundan sonra aramıcam o arasada işim var deyip kısaca msj atıcam falan filan..tabii ilişkimi bozmadan ve yanlış anlamasını düşünmeden yapıcam bunları..sırf onsuzluğa alışmak için..çünkü okadar bağlıyım ki ona en fazla 2 saat haber almasam içim rahat etmiyor..ilrde yurt dışı ve askerlik gibi ayrılıklarda hazırlıklı olmam lazım.:KK43:(..umarım başarırım kızlar..bu arada hepiniz çok sağolun yorumlarınız için..inşallah buraya döndüğü zamanki mutlu haberlerimide yazmak kısmet olur...

kızlar daha öncede bundan bahsetmiştim yaklaşık bir yıl önce yine ağlayarak yazmıştım satırları..şuan yine aynı ama daha ağır duygular içerisindeyim..içimdekileri anlatacak kimse yok şuan ve yine içim acayip sıkılıyo..erkek arkadaşım geçen sene yazın yurt dışına gidicekti dil eğitimi için..fakat son anda gitmedi..o günden sonra o konu kapandı ve gitmek istemediğini gitmeyeceğini söyledi..geçenlerde babasınla konuşmuş ve askerden sonra girmek istedediği çok iyi bir firma var fakat orası için ing şart..dün bana msj da aşkım ing halletmem lazım kursa gidicem ama yeterli olmazsa yurt dışı şart dedi.şok oldum yine..bu olayla ilgili 2. şokum..ne güzel gitmeyeceğine alıştırmıştım kendimi..bu yaz en fazla 3 aylığına giderim diyo..ortada henüz kesin birşey yok fakat ben biliyorum kurs yeterli olmucak onun için ve gidicek..dünden beri ruh gibiyim..onu yurt dışında düşünmek bile istemiyorum..geleceği için şart ingilizce fakat ben olaya maalesef olumlu yaklaşamıyorum..olaya hemen başka açılardan bakıyorum..dünden beri içim sıkılıyo..daha gitmesine çok var ama ben şimdiden yıprattım kendimi..yaza kadar böyle yıpratırsam sonumu iyi görmüyorum...okadar bağlıyım ki ona 6 yıldır birlikteyiz ve ben hiç ayrı kalmadım ondan uzun süre..nasıl dayanıcam kızlar ya?

bak güzelim..benim eşim 30 yasinda..12 senedir calişiyor..mühendis..ama su ana kadar hiç ingilizceye ihtiyac duymamis..bahsettigim ingilizce teknik ingilizce..ve 30 yasindan sonra birden mecbur kaldi ve özel ders almaya basladi..6 ay ders aldi..sonra iş için Katar'a gitmesi gerekti..ve 6 ay ayri kaldik..orda da teknik ingilizcesini iyice geliştirdi..ve şimdi önüne cikan herkese (küçük yaşta olanlara) ne yapin edin ingilizceyi halledin diyor..lütfen kendini düşünme..eşim Katar işi ciktiginda bana sordu..gitme diyebilirdim..gitmezdi gercekten de..ama kariyeri için,gelecegimiz için bu güzel bir firsatti..degerlendirdik..sabrettik..hamdolsun atlattik..

lütfen sende sevgiline cok destek ol bu konuda..sakin sakin köstek olma..gitmesi için onu teşvik et..kiskancligin esiri olma..bunun size hiçbir faydasi olmaz,aksine uzun vadede zarari olur..

yrtdsına gıden erkekler genelde ya terkedıyo ya terkettırıyor
gondermemeye bak,

ama aynı seyı yapıp gondermeyen bı kız ark vardı aslında konsolosluk buna vıze vermemıs cocuk gıdememıstı
sonunda kız gıttı baskasıyla cıktı cocuk cunku yıllarca evlenmedı okul bıttı askere gıtmedı oyaladı vs...

iş olcagına varıoo

bak güzelim..benim eşim 30 yasinda..12 senedir calişiyor..mühendis..ama su ana kadar hiç ingilizceye ihtiyac duymamis..bahsettigim ingilizce teknik ingilizce..ve 30 yasindan sonra birden mecbur kaldi ve özel ders almaya basladi..6 ay ders aldi..sonra iş için Katar'a gitmesi gerekti..ve 6 ay ayri kaldik..orda da teknik ingilizcesini iyice geliştirdi..ve şimdi önüne cikan herkese (küçük yaşta olanlara) ne yapin edin ingilizceyi halledin diyor..lütfen kendini düşünme..eşim Katar işi ciktiginda bana sordu..gitme diyebilirdim..gitmezdi gercekten de..ama kariyeri için,gelecegimiz için bu güzel bir firsatti..degerlendirdik..sabrettik..hamdolsun atlattik..

lütfen sende sevgiline cok destek ol bu konuda..sakin sakin köstek olma..gitmesi için onu teşvik et..kiskancligin esiri olma..bunun size hiçbir faydasi olmaz,aksine uzun vadede zarari olur..
sağol canım..güzel bi örnek benim için..git dediğimde tepkisi ne olucak acaba çok merak ediyorum:1rolleyes: benden böyle birşey duyduğuna şaşırır heralde :)) belkide bukadar rahat görünmem onu tedirgin eder ve gitmez :1rolleyes: böyle beklemek insanı gerçekten daha çok yoruyor..artık gidicekse gitsin ve bir an önce dönsünde şu konu kapansın..birgün gidicek korkusuyla yaşamaktan artık hayattan zevk alamaz oldum..

yrtdsına gıden erkekler genelde ya terkedıyo ya terkettırıyor
gondermemeye bak,

ama aynı seyı yapıp gondermeyen bı kız ark vardı aslında konsolosluk buna vıze vermemıs cocuk gıdememıstı
sonunda kız gıttı baskasıyla cıktı cocuk cunku yıllarca evlenmedı okul bıttı askere gıtmedı oyaladı vs...

iş olcagına varıoo
yine allak bullak oldum ben şimdi -tatlicadiarzu- canımhepsi aynı şeyi yapıcak değildir heralde dimi..benim korkum beni bırakması değil..benim korkum ondan haber alamamak ve onu uzun süre görememek...beni bırakmayacağına adım gibi eminim ama nekadar güvensem de acaba ufak kaçamaklarda yaparmı diye aklımdan geçirmiyo değilim..ona güveniyorum ama erkek sonuçta..6 yıldır yaptığını görmedim , ona güensem bile oradaki kızlara ve ortama güvenmiyorum..of ya deliricem düşündükçe kızlar o gidene kadar aklımı kaçırmazsam iidir..

X