''Geyik''

Gittiğim yer biraz sorunlu o yüzden mecburen bırakıyorum en fazla bir hafta kalmaya çalışıyorum onda da bi senelik yıpraniyorum insanın aklı orda kalınca bişey anlamıyo zor ya çocuğun mu var derdin var

Gittiğim yer biraz sorunlu o yüzden mecburen bırakıyorum en fazla bir hafta kalmaya çalışıyorum onda da bi senelik yıpraniyorum insanın aklı orda kalınca bişey anlamıyo zor ya çocuğun mu var derdin var
Aynen öyle bide çocuğum olduğunu düşünemiyorum zaten annelik kadrom dolu

Hayırdır neden uykusuzsun canım?
Bende biraz hastayım iyi olmaya çalışıyorum

Geçmiş olsun. 2 oğlum var biri 6 günlük biri 15 aylık. Küçük gece 2.30 dan 4 e kadar emdi, tam yatıcaktım baktım annem büyüğü uyutmaya çalışıyor, e hadi ben salayım dedim. Saat 6 da uyudu. Sabah 8.45 de ikisi aynı anda uyandı. Uyumak için uyumalarını bekliyoruz:)

Allah bağışlasın canım yada allah sabır versin ne desem bilemedim
Bana çocuk fikri çoookk uzak bu yüzden annem torun ister ben toz olurum

Değilim ama sayılırım çocuk istersem bi gün ki o gün hiç gelmeyebilir evlenebilirim böyle mutluyum

Çocuğun olduğu zaman konuşalım bi de bu mutluluk olayını. Herşey boşmuş diyorsun. Allah nasip etsin inşallah. Bak kaç saatlik uykuylayım ama huzurluyum hiç şikayetçi değilim

Çocuğun olduğu zaman konuşalım bi de bu mutluluk olayını. Herşey boşmuş diyorsun. Allah nasip etsin inşallah. Bak kaç saatlik uykuylayım ama huzurluyum hiç şikayetçi değilim

Uykudan değil ki yada sorumluluk korkusu fln böyle bi dünyaya çocuk getirmek istemiyorum erkek arkadaşımlada konuştuk bu durumu çocuk esirgeme yurdunda binlerce çocuk var evlat edinebiliriz :)

Uykudan değil ki yada sorumluluk korkusu fln böyle bi dünyaya çocuk getirmek istemiyorum erkek arkadaşımlada konuştuk bu durumu çocuk esirgeme yurdunda binlerce çocuk var evlat edinebiliriz :)

Evet tabi ki bunu yapabilirsin ve tercih meselesidir sonuna kadar saygı duyarım. Ama insanın kendi çocuğu ayrı oluyor. Bu dünyaya çocuk getirmek istemiyorum klişesi de ortaçağdan bu yana varmış biliyo musun.
Yine de saygı duyuyorum

Klişe sahibiyim ozaman bu konuda yok arkadaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…