geyik ordinaryus profesörleri burada

aa vertigo mu var yoksa sen de?ya da aşırı ders çalışmaktandır
Ya bilmiyorum ki ceycey. Vertigoda sanırım başını çevirince ya da işte yatarken pozisyon değiştirince başın dönüyormuş. Bende o olmuyor. Sadece ayağa kalkınca. Ama kulağımın çınlamadığı an yok diyebilirim. Sadece şiddeti değişiyor. Valla tam anlamıyla sessizliği özledim

ev halkı 1 haftalığına başka şehre gidecek.sen de evde kafanı dinleyeceksin.senin yaşlarında bana en iyi gelen şey buydu valla

indirimdeki kıyafetlere bile zam yapıyor firmalar pess.ne almasan da zarardasın alsan da paran gidiyor zarardasınnn
Arkadaşım işyerinin verdiği yılbaşı partisine gidecek bir otelde. Ona elbise baktık bugün internetten. Koton'un üstüne çıkamadım. H&M'de fiyatlar uçmaya başladı, Bershka ve Pull &Bear'a geldiğimde ağlıyordum

jale tezerede bak
bu sene üni yerleştirmesinde iyidiler

morhipoya baksın uyguna bulunuyor people by fabrika markasında

Bershka'da 20 liraya kot bulup alamadığım gün için de ağlayacağım bir ara not aldım onu
geçen hafta 119 a aldığım a aldığım mont tarzı eşofman üstü bu hafta 149 tl.sınıfa 3 şişe kolonya stokladım ıslak mendilde.bir de stokçuluk yapmayın diyorlar.sıkıysan yapmaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…