geyik ordinaryus profesörleri burada

niye ne oldu kim üzdü?itinayla yolarız kimse o
Sinirli uyandım gün boyu böyle somurtkan sinirli geçti. Hiçbir şeye tahammülüm yoktu bugün. Bommboş da bir gün oldu. Kardeşimle geçecek 5 gün daha enerjimi emiyor resmen ya. Bir ders çalışacak dır dır dır. Elini yıka dense üç saat konuşur itiraz eder. Evde sürekli münakaşa hâli olmasından yoruldum.

2 harry potter karekteri hediye geldi 2 de biz aldık satışlardan kazanıp harry de netten almıştık toyzz shop tan bugün kargolanmasın diye iptal edip tekrar alacaktım bitmişşşşş.benim kız çok sinirli çok kızgın çok üzgünnn. daha dün 67 tane vardı.amma harry hayranı varmışş

ee benim çocukta aynısı ne yapalım sokağa mı atalım bunları?

Aa ama buna üzülünür be

E bizim hepimizin böbreğini çalıyorlar ya zaten ufak ufak ruhumuz duymuyor
zaten başımıza ne gelirse kafamız çalıştığından geliyor.şöyle seme gibi olsak ohh dünya toz pembe görünürdü gözümüze.ben o yüzden kitap okumayı azalttım. öğrendikçe üzülüyorum sinirleniyorum saydırıyorummm.onun yerine bere örerim saf safff

Off gerçekten kazara bir haber göreyim anında gün zehir oluyor yani. On sene sonra durumlar düzelmiş olursa bugünleri atlattığım için kendimi çok takdir edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…