geyik ordinaryus profesörleri burada

aa kedi de evlat sayılır.ben de bir tane .onla da kavga dövüş ders çalışıyoruz işte.3 4 çocuğu olup da delirmeyenlere valla bravoo :KK53:
biz evde geçici kedi baktık, aşırı şımarık aşırı resmen tavanda koşardı :KK70: sahibinin ortamı büyük tabi orda da koşuyormuş
senin kızın vardı di mi

biz evde geçici kedi baktık, aşırı şımarık aşırı resmen tavanda koşardı :KK70: sahibinin ortamı büyük tabi orda da koşuyormuş
senin kızın vardı di mi
evet öyle 10 yaşında.kedi ya da minik köpek o da istiyor ama babası sevmez evde hayvan kuş bile aldırmıyor.sadece balık

çok üzücü
öldüklerini gördüğünde ne hissediyorsun ? bir yerden sonra alışma oluyor mu
ilk sene zordu ölünce ağlamıştım bir iki balığım ama sonraları alışıyorsun .çıkarıp çöpe atıyorsun.ölü taklidi yapan balıklar da oluyor mesela köpekbalığı.pet shop ta izle o balığı ölü taklidi yapmaya bayılır denmişti :KK45:

ilk sene zordu ölünce ağlamıştım bir iki balığım ama sonraları alışıyorsun .çıkarıp çöpe atıyorsun.ölü taklidi yapan balıklar da oluyor mesela köpekbalığı.pet shop ta izle o balığı ölü taklidi yapmaya bayılır denmişti :KK45:
ilk defa duydum , bizim burdaki petshoplar küçük olduğu için en fazla kuş ve solucana benzer ip gibi balıklar oluyor.
youtube da bakıyım

10 sn den fazla izleyemedim, bakamıyormuşum

X