geyik ordinaryus profesörleri burada

Resmen gerim gerim gerildim cümleyi okurken bile😬
ama sen pembikk gelinlerden olmayacak mısınnn?ben evlenirken sadece salon takımı ve bir de misafir gelip yatar diye ucuz bir genç odası takımı aldık.gerisi eşimin eski eşyaları ha bir de perde halı aldık.uleynn arkamdan ne dedikodu yapmışlardırrr şimdi farkına vardımm.nişan kına da yapmadım üstelik püüüü bana

ama sen pembikk gelinlerden olmayacak mısınnn?ben evlenirken sadece salon takımı ve bir de misafir gelip yatar diye ucuz bir genç odası takımı aldık.gerisi eşimin eski eşyaları ha bir de perde halı aldık.uleynn arkamdan ne dedikodu yapmışlardırrr şimdi farkına vardımm.nişan kına da yapmadım üstelik püüüü bana
Evet benim en büyük hayalim püskevitlere kurdele bağlayıp sandalyeye oturtarak kocişime sunum yapmak. Evin her yeri de varaklı maraklı püsküllü oymalı taşlı olacak zaten Versailles sarayı gibi 😌

Kızlar yarın kadın doğuma randevu aldım ama çok korkuyorum kendimi çok geriyorum karindan ultrason bakacak kesin yani ve gebelik kesesi görür bir şey çıkacak diye inanılmaz gerdim kendimi

Kızlar yarın kadın doğuma randevu aldım ama çok korkuyorum kendimi çok geriyorum karindan ultrason bakacak kesin yani ve gebelik kesesi görür bir şey çıkacak diye inanılmaz gerdim kendimi
yok bebek falannn.sen git de rahatla kafandan at şu düşünceyi de derslerine odaklan

ben de yaptım o işi.çoğu küçülmüş.bir kaçını da sattım 3 te 4 te bir fiyatına.aşka çocuklarda faydalansın.1 kere giyilip küçülen bile olmuş :KK12:
Benim küçük kızda çok var çürük çarık, ablasınınkileri giyince onlar eskimiş tabi, kendine aldıklarımız daş gibi 🤣

ev fiyatları uçmuşşşş.hayat boyu kiracı mı olacağız ne?altın çoştu dolar çoştu ev sahipleri de çoştuu

X