geyik ordinaryus profesörleri burada

Sana sakın o iki adamı da tercih etme demeye geldim Özellikle imam nikahı teklif eden ve yaşı büyük olan kişi bence evli. Evli olsa bilirdim deme iyi saklıyolar. Öteki zaten işsiz güçsüzün teki. Yaşın genç daha bir sürü kişi çıkar karşına

aynen öyle.benim arkadaşım netten bir adamla tanışmış arkadaşım da çok akıllıdır haa.adam doktor ünüformasıyla resimelr atmış boynunda steteskop tıp kitapları da varmış.bir isim vermiş doktor o da kardeşiymiş.o gerçek doktor ama bizim kızın tanıştığı tam bir dolandırıcıymış.ailesi de reddetmiş zaten kız kardeşi de doktor olunca inanmış ne bilsin buluşmuşlar bir kaç kere.30 bin de borç para almış kızdan.parayı alınca iletişimi kesmiş.kız araştıra araştıra kardeşine ulaşmış da öyle öğrenmiş sahtekarlığı.üniversite terkmiş ne doktoru?evliymiş bir de

ben çok saf davranıyorum bunun farkına vardım kendimi yolduruyorum resmen

Ceycey Allah arkadaşına akıl fikir versin ya. Elin adamına 30 bin lira yollamış. İnanılmaz bir vaka

aysel hanım yapmayın. evlilik sizin için kurtuluş değil. hemcinsiniz olarak sizin maddi manevi dolandırılmanızı , kullanılmanızı asla istemem. lütfen şu miras işiniz için avukatla konuşun ve en önemlisi psikolojik destek alın.
kafanızın kalabalıklığı gitsin, hayatınız düzene otursun , o zaman sakin bir zamanda yine flört edin, ciddi olan size uyum sağlayacak dürüst biriyle güzel bir evlilik yaparsınız.

Ceycey Allah arkadaşına akıl fikir versin ya. Elin adamına 30 bin lira yollamış. İnanılmaz bir vaka
yollayan da mühendis bir kadın ha cahil falan değill.adam profesyonelmiş başkalarına da yapıyormuş böyle geçiniyormuş.kardeşi biz onu reddettik geberse keşke demiş

aslında yaşıtım olan sabit ise girdi ama ona ragmen para yi kullanmayı bilmiyor lara suyunu çekince beni aramak aklına gelmişti simdide evlenelim diye tutturuyor

ayyy Allah iyilerle karşılaştırsin cok zor durum

aslında yaşıtım olan sabit ise girdi ama ona ragmen para yi kullanmayı bilmiyor lara suyunu çekince beni aramak aklına gelmişti simdide evlenelim diye tutturuyor
desin .sen zamana yayacaksın bakacaksın araştıracaksın ailesini kendini maddiyatını kötü alışkanlıklarını.öyle pat diye evlenirsen 1 seneye kalmaz buraya boşanıyorum diye konu açarsın

yollayan da mühendis bir kadın ha cahil falan değill.adam profesyonelmiş başkalarına da yapıyormuş böyle geçiniyormuş.kardeşi biz onu reddettik geberse keşke demiş
Basireti bağlanmak dedikleri böyle bir şey demek ki

aysel hanım siz bu şekilde , bu tarz kişilerle evlenmeyi kendinize layık görüyor musunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…