geyik ordinaryus profesörleri burada

valla bazı durumlardan kazanılmıyor aylardır.eskiden günde 3 4 bin alıyorduk.şimdilerde 100 200 alsam seviniyorumm.borsadan kaçanların hepsi bitcoinde zaten.herkes orada artık
O kadar farketmiș demek, kriptoda çok fazla yatırımcı olduğunu biliyordum ama bu kadar etkilemesine şaşırdım

kripto etkilemedi ki.ülkenin ve borsanın durumu etkiledi.yabancı yatırımcılar çıktı hep.ondan beridir de dikiş tutmadı borsa.
Borsa hakkında sıfır bilgi sahibi olduğum burdan belli niyeyse kavimler göçü gibi düşündüm. Ordan oraya göçetmisler gibi

2023 için astrologlar falan diyor ki ülkemizin iyiliği için dönüm noktası olacak. Belki borsa da o zamana toparlar mi sizce?

yasaklı konu olduğundan yorum yokkk.

cok teşekkür ederim tamamdir bende katılmak isterim

A aysel kar iyi bir adam bulana dek yaşasınn erkeksiz yaşam diyoruzzz.gerçi ben evliyim ama olsunn.senin yaşlarında bekardım.erkek demekkk dert demekkk
işte ben iyi adam kim onu bilmiyorum bana biri en ufak yakın davransa iyi davransa nazik ince davranıp kıymet verse ben ona daha fazla konuşuyorum. sanki ilgiye sevgiye ac gibiyim. farkındayım mantıken düşününce hep masraf eden benim.ustune düşen benim. fedakarlık yapan yine benim.

zateb zayıf yönlerimizin hemen farkına varıp oradan yürüyor bu uyanık erkekler.senin aile bağı zayıflığını sevgi açlığını hemen çözmüşlerdir emin ol.bizlerde yaşadık zamanın da .ama çabuk anlayıp kurtuldukk.hele internette bunlar yalanları sıralıyorlar kadınlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…