geyik ordinaryus profesörleri burada

aslında yaşıtım olan sabit ise girdi ama ona ragmen para yi kullanmayı bilmiyor lara suyunu çekince beni aramak aklına gelmişti simdide evlenelim diye tutturuyor
Neyse adamın para tutamadığını ve para suyunu çekene kadar seni aramadığının farkındasın iyi bir şey bu.

Senin miras hakkına konmaya çalışan abi müsvettelerine de hakkını bırakma. Zaten veraset ilamı almadan malvarlığı paylaşılamıyor. Veraset ilamında senin de ismin olucak. Sen imza atmadığın sürece konamazlar hakkına. Rica ediyorum baskıyla falan bir yeri imzalama. Vekaletname de verme onlara

aysel hanım yapmayın. evlilik sizin için kurtuluş değil. hemcinsiniz olarak sizin maddi manevi dolandırılmanızı , kullanılmanızı asla istemem. lütfen şu miras işiniz için avukatla konuşun ve en önemlisi psikolojik destek alın.
kafanızın kalabalıklığı gitsin, hayatınız düzene otursun , o zaman sakin bir zamanda yine flört edin, ciddi olan size uyum sağlayacak dürüst biriyle güzel bir evlilik yaparsınız.
yaşca büyük olanla uzun zaman oldu ama hep icimde acabalar oldu sanırım duygusal boşluktan kaynaklı bağlanma oldu. yazılanlar doğru söyle bakiyorum bu kadar değer başkasına versem o da ister. ailem durumuna gelince paradan da ziyade insanların bu yüzünü görmek bana acı veriyor. her sey paramiydi ustelik o kadar durumları iyiyken

Neyse adamın para tutamadığını ve para suyunu çekene kadar seni aramadığının farkındasın iyi bir şey bu.

Senin miras hakkına konmaya çalışan abi müsvettelerine de hakkını bırakma. Zaten veraset ilamı almadan malvarlığı paylaşılamıyor. Veraset ilamında senin de ismin olucak. Sen imza atmadığın sürece konamazlar hakkına. Rica ediyorum baskıyla falan bir yeri imzalama. Vekaletname de verme onlara
Allah şerlerinden korusun Allah iyilerle karşılaştırsin hepimizi

X