geyik ordinaryus profesörleri burada

Botun iplerini ve tabanını almış babam da. 51.5 lira tutmuş şok oldum. Yine nasıl zam geldiyse. 100 lira fiyat vermeyi düşünüyordum ama bu sefer bana 48.5 lira kalıyor. Bilemiyorum. Sonuçta 42 numara bot öreceğim. İnternette de 130'a satan da var 90'a satan da.
insanların ekonomisi düştü pahalı şeyleri almıyorlar artık.eskiden günde 3 kargom olurdu şimdilerde ayda 2 anca satıyorumm ürün ki bende ki ürünler ya sıfır ya da bir iki kez giyilmiş şeyler

insanların ekonomisi düştü pahalı şeyleri almıyorlar artık.eskiden günde 3 kargom olurdu şimdilerde ayda 2 anca satıyorumm ürün ki bende ki ürünler ya sıfır ya da bir iki kez giyilmiş şeyler
Aynı şekilde benim de dolap satışlarım düştü. Ve dediğin gibi benimkiler de sıfır veya iki üç kez giyilmiş.

Ceycey dolaptaki indirim festivalleri var ya (satış merkezindeki kampanyalar) oraya katılınca satış şansı daha fazla oluyor. Ben oraya ürünleri koyunca hemen satılıyor bilgin olsun, işine yarar belki 🤷🏼‍♀️

Ceycey dolaptaki indirim festivalleri var ya (satış merkezindeki kampanyalar) oraya katılınca satış şansı daha fazla oluyor. Ben oraya ürünleri koyunca hemen satılıyor bilgin olsun, işine yarar belki 🤷🏼‍♀️
teşekkürler üşengeçlikten katılmıyorum onlara ama artık katılayım.bana kimse indirim yapmıyor ama benden herkes bedavaya almak istiyor ürünleri.sıfır crocs bota 100 tl ye ver ısrarı oldu en son

teşekkürler üşengeçlikten katılmıyorum onlara ama artık katılayım.bana kimse indirim yapmıyor ama benden herkes bedavaya almak istiyor ürünleri.sıfır crocs bota 100 tl ye ver ısrarı oldu en son
🤣🤣🤣 dkdkdkdk maalesef o yüzden o muhabbetlere hiç girmemek gerekli. Sadece ürün ile ilgili sorulara cevap ver geç.

🤣🤣🤣 dkdkdkdk maalesef o yüzden o muhabbetlere hiç girmemek gerekli. Sadece ürün ile ilgili sorulara cevap ver geç.
geçen haftasonu ürün sattım cumartesi paketledim pazartesi kargoladım.pazartesi çocuk rahatsızlandı salı günü covid teşhisi kondu biz de yok ama.ürünü alan çok beğenmiş teşekkür etmiş 2 gün sonra gördüm.çocuğum coviddi anca gördüm dedim demez olaydım bu coştu yok ürünü nasıl gönderirmişim artık onlarda mı temaslıymış yok evde kronik oğlu varmış ki benim ürünüm kız ürünüydü ve aylardır kilerde duruyordu.yazdı hakaret etti dolaba şikayet ettim uyarı aldı engelledim.ürünle çocuğun hiç teması olmadı ayrıca pazartesi çocuk covid değildi ayrıca ptt ile gönderdim tam 3 günde gitti virüs nasıl yaşasın olsa bile. :KK45:

X