geyik ordinaryus profesörleri burada

Ben babamı 3 ay önce kaybettim onun verdiği durumların da etkisi var sanırım kan testi hastanede gidip veremedim kendim evde test alıp yapmak istedim ama o korkudan günlerdir onu da beceremedim
başınız sağolsunn.biraz anlatırsanız ayrıntılı size daha yardımcı olabiliriz.ne kadarlık bir ilişkiydi yaşlarınız kaç.ciddi bir ilişki mi ?muhafazakar bir aileden misiniz gibi gibi

Canım benim ya. Moral önemli yüksek olması güzel. Ama sen de yorma kendini fazla. Dinlen bolcana. Ben de iyiyim nolsun. Aynı devam. :)
bugün boğazım yandı korktum ahhha kaptım ben de dedim.uyudum sinirimden.umarım testim negatif çıkar cumartesi gece gidip yaptıracağım.zaten her işe ben koşturuyorum hasta olursam herşey sarpa sarar.

Üst üste geldi herhalde. Evdeki gergin durum(pazartesi iki hafta olacak), dedemin hastalığı, benim sosyalliğe aç olmam. Sürekli evde olunca insan artık kendi kendine kurmaya başlıyor. Bir de pms dönemindeyim
Anladım. Kriz yönetimi demiştim sana daha önce. Ama PMS isen boşver takıl biraz.

1 buçuk 2 yıllık bir ilişki yaşlar 20 annem ilişkimi bu boyutta bilmiyor yani
oo daha küçükmüşsün sen.anneler zaten bilmez ki sevgililik ilişkisinin boyutlarını çoğunlukla.ama sonuçlarına katlanamayacağın hiç bir şey yaşama lütfen.üzülen sadece sen olursun karşı taraf değil.öğrencimisin çalışıyor musun peki?

Umarım negatif çıkarsın Ceycey. Dua edeceğim sana ve kızına.
ayy çok teşekkürler.annem var yaşlı onu da tıktım odasına kadın bunaldı.herkese ayrı ayrı tepsi hazırlayıp odalara bırakıyorum 3 makine bulaşık 2 makine çamaşır yıkıyorum günde.yan komşum mide kanseri metastazlı camdan bakarken gelen ambulansa onun bindiğini gördüm hahh dedim bir bu eksikti kadına bir şey olmasınn.neyse iyiymiş evine dönmüş ama ne kadar iyi olur

Öğrenciyim ben işte ben de üzülen ben olurum diye düşünüyorum kesinlikle şu an ya varsa ne yapacağım diyorum mesela

Zor işin ya. Ben de yaptım o kapıya yemek bırakma işini bir de trip yiyordum anne babamdan. :))
Ne diyeyim Allah şifa versin herkese.
İyi de kız iyi. İyi de iyi olsun. :)

Öğrenciyim ben işte ben de üzülen ben olurum diye düşünüyorum kesinlikle şu an ya varsa ne yapacağım diyorum mesela
öğrencilik hayatın en güzel zamanları.ders dışında hiç bir sorumluluğun yok.gez toz kendini geliştir.bir erkeğe bu kadar bağlanma.o zaten evleneceğin adam da değil 20 yaşında henüz.ben üniversitede sosyal erkek arkadaşlarım haricinde erkek arkadaş edinmedim.verdiğim en doğru kararmış.canım ne isterse onu yaptım .kimseye hesap vermedim.ülke içi ülke dışı gezdim .kimse için süslenmedim kendim için giyindim kendim için kuaföre gittim.3 5 ayda bir ayrılan o arada da hüngür şakır ağlayan depresyona giren kızlardan da olmadım.nasılsa erkekler hayatımıza girecek .acele etmeye ne gerek varrr.sosyal medya ve arkadaş çevresi dayatıyor ayy mutlaka sevgilin olmalıı yoksa sen de bir tuhaflık var diye.haltetmişler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…