geyik ordinaryus profesörleri burada

Anası çocuğu hiç sakınmıyor ayol, bi etkinlik mi var, şaak uygulayıp atıyo fotisini.
ayy hem de şımartılmış anne gözbebeği bir oğlan haa.işte bak senin kız bile o yaşta çektirecek erkeklerden hoşlanıyor ayol.tezim doğrulandı.sınıfta iyi kalpli sessiz çalışkan bir oğlan olsa ona dönüp bakmazz

Ay başlarım oğullarına. Çok doluyum burdan paşa analarına, kalbini kırarım onun

Merhaba kızlar konunuza bakarken gördüm galiba benden dolayı şikayetlenmişsiniz ki haklı olarak normalde asla böyle birisi değilim bu hamilelik mevzusu takintiya döndü kimseye diyemedim burdan gördüğüm kişilere sorup durdum yaptığım hoş olmadı sizleri de rahatsız ettim kendimden utandım benim hakkımda böyle düşünmenize sebep oldum ama inanın kendimi yedim bitirdim korkudan. Düşüncelerinizi kendimi biraz olsa rahatlatmak için dikkate almak istedim kendi kendimi yordum ama bunu yaparken sizleri de rahatsız ettim kafa dağıtmaya geldiğiniz bir platformda rahatsızlık verdim kusuruma bakmayın. Karın sisligi falan derken panik atak oldum galiba işte o da herkese yansıdı çok özür diliyorum

özür dileyecek hiç bir şeyyok ki.hiç tanımadığım bir nik özelime yazınca tedirgin oldum sadece.istediğiniz zaman yazabilrisiniz buraya da.sorunu çözdünüz mü peki?

özür dileyecek hiç bir şeyyok ki.hiç tanımadığım bir nik özelime yazınca tedirgin oldum sadece.istediğiniz zaman yazabilrisiniz buraya da.sorunu çözdünüz mü peki?
Kendimi kötü hissettim ne yapıyorum ben dedim yani hala korkuyorum takıntı haline geldi düşünüyorum ama bilmiyorum bunu başka insanlara rahatsız edecek boyuta getirmem hataydı

Kendimi kötü hissettim ne yapıyorum ben dedim yani hala korkuyorum takıntı haline geldi düşünüyorum ama bilmiyorum bunu başka insanlara rahatsız edecek boyuta getirmem hataydı
her yer test dolu .anlamak bilmek çok kolay bir kan vermeye bakar ayrıca.böyle kafa karışıklığına gerek yok ki.bunları 30 yıl önce evden izinsiz çıkamayan despot babası ailesi olan kızlar yapardı anca.herkes sadece buna şaşırdı.

Ben babamı 3 ay önce kaybettim onun verdiği durumların da etkisi var sanırım kan testi hastanede gidip veremedim kendim evde test alıp yapmak istedim ama o korkudan günlerdir onu da beceremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…