geyik ordinaryus profesörleri burada

He tamam. Suri suri.
uyumuşum biraz.gece kızı kontrol ediyorum uyuyamıyorum.tüm derslerinden geri kaldı onlara nasıl çalışacak sınavlara nasıl çalışacak hiç bilmiyorum.çalışacak hali yok zaten.ateşi var boğazı kötü.15 kasım sonrasında yapılmalı çocuğun sınavları.yoksa adil olmaz.2 kasımda çıktı virüs 12 kasıma kadar sürer tahminimce tekrar test filan e kalan 3 günde en baba derslerin matematik fen türkçe ingilizce sınavları olur mu?nasıl yapsınn?

Stres yapma çözülür bunlar. Zaten bir temeli var, şimdiye kadar yatmadı. Allah can sağlığı versin. Raporu üç gün uzatırsınız belki.

Canım sakin ol. Dersler hallolur bir şekilde. Düşünüp canını sıkma bunlarla.

Canım sakin ol. Dersler hallolur bir şekilde. Düşünüp canını sıkma bunlarla.
kolay değil hallolması bissu.dersler haldır haldır işleniyor hiçbirini bilmiyor şu an.daha da sürecek .en az 10 gün lazım bana telafi için.o da ara tatilde olur anca.odasına giremiyorum ki maskeyle yemek içecek su falan veriyorum çarşaf değiştiriyorum çıkıyorum.delta varyantı covid in.wc sini bile ayırdım onun.ders nasıl çalıştırayım zaten hali de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…