geyik ordinaryus profesörleri burada

İstanbul'da iş çıkış saatlerinde tramvay kullansan otobüse şükredersin :KK70:Yarım saat binebilmek için, bak oturmaktan bahsetmiyorum sadece binebilmek için, bekliyordum. En son tacize uğradım. Toplu taşımalarda taciz çoğu kadının başına gelebilecek bir şey ama İstanbul'da tramvay daha kötü, sadece araplar kullanıyor neredeyse. Sırf tramvaya binmemek için dönüşte metro+marmaray+metrobüs yapıyorum.
Ne desem bilemedim 😔 Araplar diyince benim sinirlerim tepeme çıkıyor zaten 😒 Allah kurtarsın kardeş. Big ergenusum benim ❤️

Ne desem bilemedim 😔 Araplar diyince benim sinirlerim tepeme çıkıyor zaten 😒 Allah kurtarsın kardeş. Big ergenusum benim ❤️
İstanbul'da ne kadar çok varmış ya arap, hiç bu kadar tahmin etmezdim. Ben şu ana kadar çok fazla zevk alamadım İstanbul'dan. Caddebostan tarafları güzel, normalde orada takılmak isterim ama dönüşüm zor olduğu için mümkün olmuyor. Caddebostan'ın en sevdiğim yani arap olmaması :KK70:Teşekkür ederim, umarım kurtarır yoksa İzmir'den İstanbul'a o çileyi çekmeye hiç dönesim yok alfmwpflwpxd nakil sonuçlarını bekliyorum

Gidem de yeşil parkamı giyem
a676aabf15bd5fe0f540e93fab4a5132.jpg

İstanbul'da ne kadar çok varmış ya arap, hiç bu kadar tahmin etmezdim. Ben şu ana kadar çok fazla zevk alamadım İstanbul'dan. Caddebostan tarafları güzel, normalde orada takılmak isterim ama dönüşüm zor olduğu için mümkün olmuyor. Caddebostan'ın en sevdiğim yani arap olmaması :KK70:Teşekkür ederim, umarım kurtarır yoksa İzmir'den İstanbul'a o çileyi çekmeye hiç dönesim yok alfmwpflwpxd nakil sonuçlarını bekliyorum
Kadıköy 😍

Hmm peki belirlediğin bir kategori var mı fark etmez mi?
Fark etmez aslında ama şık bir şey almak istiyorum. Yani böyle bir şeyi beğenirsin ama 'şimdi ne gerek var off buna para vermeye' dersin ya öyle bir şey olsun. Ben insanlara ihtiyacı olan şeyleri almayı sevmem özel günlerde, isteklere daha çok önem veririm. Arkadaşım da alışverişe çıkmış geçen gün, aklımda olan ne varsa almış kendisine 😂 Bütçem en fazla 300 lira.

Fark etmez aslında ama şık bir şey almak istiyorum. Yani böyle bir şeyi beğenirsin ama 'şimdi ne gerek var off buna para vermeye' dersin ya öyle bir şey olsun. Ben insanlara ihtiyacı olan şeyleri almayı sevmem özel günlerde, isteklere daha çok önem veririm. Arkadaşım da alışverişe çıkmış geçen gün, aklımda olan ne varsa almış kendisine 😂 Bütçem en fazla 300 lira.
Bana doğum günümde mabbels ve Mösyö Taha'nın birlikte çıkardığı Harry Potter ajandası gelmişti. Âşık olmuştum. Yine mabbels ve Mösyö Taha beraber friends ajandası da çıkardılar. Eğer seviyorsa bunlardan biri olabilir.
El işlerine veya kreatif şeylere meraklıysa kendin yap kitleri olabilir. Sabun, kanaviçe, seramik boyama vs. Ona bir tecrübe hediye etmiş olursun.
Aslında hediye kartları da güzel oluyor ama sanırım sen daha çok ruhu olan bir şey istiyorsun.

X