geyik ordinaryus profesörleri burada

Hayırlı olsun. Her şey ateş pahası

Hayırlı olsun. Her şey ateş pahası
bu sene deri pantolon moda ya alayım bir tane dedim.ucuzları parlak haşır haşır naylon.pavyonda işim bitmişte dışarı çıkmışım gibi durdu giyince tayt olanını zaten almamm .jogger tarzı da en ucuzu buydu.hep eşofmanla dolanıyorum .eşim diyor her an uyuyacak bir sitilin oldu bu sene

alıntı niye yaptım ki ben ?

Rahatlık benim için de önemli. Bıraksalar okula bile pijamayla giderim.

Rahatlık benim için de önemli. Bıraksalar okula bile pijamayla giderim.
sınavlar başladı haftaya 4 tane var diğer hafta da var.zorla çalıştırıyorum valla.itibarım söz konusu .95 altı alamayız aslaaa.birinden 100 aldı ama tekrar yapacakmış diğerleri çok düşük aldığı için.banane bananeee çalışsalardı diye itiraz mı etsem ne okula?

Boşuna mı sınıf anası oldun? Et tabi.

Boşuna mı sınıf anası oldun? Et tabi.
yok temsilciyim asla ana mana olmam.müzik aleti için para toplanacaktı almadım üstüme.başka veli topluyor.öğretmenler günü hediyesini de başka veli alacak.ben sınıf öğretmenine atatürklü sweat okul çalışanı kadrosuz birine de kazak aldım sınıf parasından.129 tl lik sweat ı 63 e aldım daha ne istiyorlar

Aslında para işerini çevirmek için en uygun kişisin bence. Değerini bilmeliler.

Aslında para işerini çevirmek için en uygun kişisin bence. Değerini bilmeliler.
öğlend eokula gidiyorum çocuk için yani günde 3 geliş 3 gidiş evde bekleyen küçük çocuğum yok her haftasonu avm market vs mutlaka gidiyorum.herşeyi alabiliyorum öğretmenin istediği kitaplara kadar çocuklara.o yüzden aslında en uygun kişiyim.küçük bebeği olan kadın nasıl yapsın bunları?

Cavidan'ı özledik
bu 3 günde gene bana kafayı takan üyeyle karşılaştık bdv de.ekibim varmış ta toplu hareket ediyormuşuz da orada.yavv nerede bu ekibim bir de ben bilsem?hep kendi kendime yazıyorum orda da.eyy ekippp elma dersemm çık armut dersem çıkmaaa.elmaaa elmaaa

Çıktım çıktım.

Ortalık manyak dolu anacığım

hee beymeti biliyorum
dün kızılayda yürüyüş vardı dersaneden gördük

üniversiteye eşofmanla gidenler var nasıl rahat ediyrsan takıl öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…