geyik ordinaryus profesörleri burada

İyiyim, yurt için nakil başvurusunda bulunup eve geldim bir haftalığına. Sonuçlanmasını bekliyorum, reddedilirse de umurum dışı artık hiç uğraşamam.

Bir daha fare falan görürsem bu sefer fare korksun, hiçbir şeye sabrım kalmadı kuyruğundan tuttuğum gibi dışarı atarım onu artık :KK70:
iyi olmana sevindim
hayırlısı olsun hakkında

temelli de göl var oraya gittik biz yiyecek götürmemiştik sadece yürüdük kedilerle oynadık ördekleri izledik .sonra benim kız patlıcanlı gözleme isterimd edi.incek e gittik orda beymet var 5 gözleme 3 de ayrana 127 tl ödedim.kızdım bahşiş bırakmadımm.eve dönünce de uyumuşumm :anneadayı:
Patlıcanlı börek ve patlıcanlı pide yedim ama patlıcanlı gözleme olduğunu bilmiyordum. 127 çok yaa😒 Sivas'a gel sen iyisi mi

bu 3 günde gene bana kafayı takan üyeyle karşılaştık bdv de.ekibim varmış ta toplu hareket ediyormuşuz da orada.yavv nerede bu ekibim bir de ben bilsem?hep kendi kendime yazıyorum orda da.eyy ekippp elma dersemm çık armut dersem çıkmaaa.elmaaa elmaaa :KK45:
Eyyy ceyceyin ekibi!!! Sen kimsin ya? Ekip olmayı da en iyi biz biliriz 😌

Evet hep sınıf anası olmak istemiş ama onu hiç seçmemişler içinde ukte kalmış 😪
sınıf anneliğinin neresi güzel ayol?dün biri aradı çocuğunun derslerdeki durumunu sordu yeminlen.ben nereden bileyimm kendi çocuğumunkini bile tamamen bilemem.Her derste sınıfta köşede mi oturuyorum tövbe tövbe.

sınıf anneliğinin neresi güzel ayol?dün biri aradı çocuğunun derslerdeki durumunu sordu yeminlen.ben nereden bileyimm kendi çocuğumunkini bile tamamen bilemem.Her derste sınıfta köşede mi oturuyorum tövbe tövbe.
Ay bi etkinlik vardı, biri hesap sordu sınıf annesine, benim çocuğu yazmadın bilerek, 3 defa söyledim diye. 😂 Kadın yazmış halbuki. Kadınlarla uğraşılmaz, onu iyice öğrendim.

Ay bi etkinlik vardı, biri hesap sordu sınıf annesine, benim çocuğu yazmadın bilerek, 3 defa söyledim diye. 😂 Kadın yazmış halbuki. Kadınlarla uğraşılmaz, onu iyice öğrendim.
sen daha birinci sınıfsınn.4 5 sene neler göreceksinn nelerr.en iyisi sınıf babası seçmek.biz de öyle bir sınıf vardı ilkokulda .orda hiç sorun çıkmıyordu :KK45:

X