geyik ordinaryus profesörleri burada

Merhabaaa nerde gezdin
temelli de göl var oraya gittik biz yiyecek götürmemiştik sadece yürüdük kedilerle oynadık ördekleri izledik .sonra benim kız patlıcanlı gözleme isterimd edi.incek e gittik orda beymet var 5 gözleme 3 de ayrana 127 tl ödedim.kızdım bahşiş bırakmadımm.eve dönünce de uyumuşumm

Sorma 3 gündür hastayım gene. Fena üşütmüşüm. Üstüne temizlik yaptım bugün, yarın pert olacağım sanırım.
şöyle üstünkörü yapsaydın kim geliyor ki evlerimize ıhlamurla bal iç yarın bir güzel dinlen yoksa kilitler iyice bu hastalık.çok geçmiş olsun

Sağ ol Ceycey'im. Evi b.k götürüyordu yapmasam olmaz artık. Sen neler yaptın
göl kıyısına gittik yürüyüş yaptık kedileri sevdik ördek besledik.sonra gözlemeciye gittik kazıklandık eve döndükk.uyumuşum 3 saat evde.bir gözleme 20 tl bir ayran 9 tl .kızdığımdan bahşişte bırakmadımm .bahşişte lüks olmuşş

Canın sağolsun Ceycey'im. Kırk yılda bir olur öyle. Bizim burada da göl kıyısı biraz daha pahalı. Ama biz sıkma yiyoruz daha çok.

Canın sağolsun Ceycey'im. Kırk yılda bir olur öyle. Bizim burada da göl kıyısı biraz daha pahalı. Ama biz sıkma yiyoruz daha çok.
göl kıyısında yemedik.orda herşey yesek kahvaltı yani serpme en az 300 verirdik.dün bir pantolon aldım 299 tl.önce pahalı buldum sonra 3 4 dükkana daha baktım fiyatlar gitgide arttı.100 tlsine ürün sattım ordan çıkar 200 tl de gene bana ödeme yükü yarın evde oturayım en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…