geyik ordinaryus profesörleri burada

Arada yorumlarda görürdüm ama tam hikayeni bilmiyorum. Babalık mı yapmadı ?
yapmadı kelimesi az kalır .3 aylık anım yok adamla.tuhaf bir insandır hatta insan bile denemez.içki sabıka dayak vs olmayan ama buna rağmen çekilecek adam olmayan biri.asla evlat sevgisi yoktur.ama kızımın babası tam bir babadır bilerek seçtim zatennn. :anneadayı:

yapmadı kelimesi az kalır .3 aylık anım yok adamla.tuhaf bir insandır hatta insan bile denemez.içki sabıka dayak vs olmayan ama buna rağmen çekilecek adam olmayan biri.asla evlat sevgisi yoktur.ama kızımın babası tam bir babadır bilerek seçtim zatennn. :anneadayı:
Valla ne diyeyim ceyceycim. Kadın gibi kadınsın. :cool: Maşallah diyorum sadece. :KK70:

Valla ne diyeyim ceyceycim. Kadın gibi kadınsın. :cool: Maşallah diyorum sadece. :KK70:
irkek gibi irkek mi olacaktım ayoll.ama kuaför yüzü görmeyeli biraz kadınlıktan çıktım.sarı saçlarımı özledimmmm.sokakta ve tv de gördüğüm tüm sarışınları yolasım geliyor:63:

Eskiden ben de kızardım hatta ölsün diye dua ederdim. Şimdi umursamıyorum. Arada uyuz oluyorum o kadar. Sanırım kızacak kadar önemi kalmamış benim için. Sadece annem beni ôfkelendiriyor. O da eskisi kadar yaralayamıyor.
hayat kısa vallahi değmez sorgulamaya.az kaldı kazanırsın bir okul gidersin evden .senede 2 3 aya düşer görmen.böylece ilişki daha sağlıklı olur ailenle.kimseyi değiştiremezsin kendi yolunu çizmen en doğrusu

Eskiden ben de kızardım hatta ölsün diye dua ederdim. Şimdi umursamıyorum. Arada uyuz oluyorum o kadar. Sanırım kızacak kadar önemi kalmamış benim için. Sadece annem beni ôfkelendiriyor. O da eskisi kadar yaralayamıyor.
Normalde anne baba olamayacak insanların çocuk yapmasına karşı çıkarım. Ama seninkiler iyi ki olmuş. Çünkü bu vatana senin gibi doktorlar , insanlar ve ileride anneler gerek. 😊
Onların yanlışlarını gördün ve onlar gibi olmayacaksın. 🥰

X