geyik ordinaryus profesörleri burada

Homer Simpson Homer Simpson Ladycharms Ladycharms ikiniz de k.k da fazla kalmaya başladınız gene.hele sen anne.yarından itibaren girme saati önce yarı yarıya azaltılacak.hatta mümkünse saat 6 ya dek hiç girilmeyecek.yoksa tıp yerine ikiniz de a101 çalışanı kariyerine başlayacaksınız .oturun ders çalışınnn. :dondurma:

Homer Simpson Homer Simpson Ladycharms Ladycharms ikiniz de k.k da fazla kalmaya başladınız gene.hele sen anne.yarından itibaren girme saati önce yarı yarıya azaltılacak.hatta mümkünse saat 6 ya dek hiç girilmeyecek.yoksa tıp yerine ikiniz de a101 çalışanı kariyerine başlayacaksınız .oturun ders çalışınnn. :dondurma:
Birkaç gündür abarttığımın farkındayım, toparlayacağım👍🏻

Birkaç gündür abarttığımın farkındayım, toparlayacağım👍🏻
benim kız da serdi dersleri yarın onu da sıkıştıracağımm.ha bire film izliyor.gidip yatayım yarın Ankaranın başkent oluşunu kutlayacağız da okulda.okul da okul olsa bari de neyseeee.orayı yarın akşam anlatırımmm.iyi gecelerrrr :KK200:

Yaaa benim yüzümü yumuşak buluyorlar, dinlemiyorlar. Eli maşalı abla azarı yesinler de kendilerine gelsinler. Bravo ceyceycim :KK12:

Yarin dershaneye gitmeye basliycam pek giremem
2 gubdur hastaydim yeni toparliyorumn

yoo seni çok seviyor anlata anlata bitiremiyor valla.bunlar bir doktor olsunlar da sıra benim kıza gelsinn.iyi gecelerrrrr
Jr otrilerim benim onlar, senin kız da dahil :KK8::KK37::KK68:

bu arada sadece hediye gönderdiğini anlattı anne.güvenilir kızdır laf taşımaz asla.kefilim onaaa :KK45:
Yok yok, o konuda hiç sıkıntım yok. Kalbinin içini bilirim ben onun, yapmaz öyle şeyler 🥰🥰
Yarin dershaneye gitmeye basliycam pek giremem
2 gubdur hastaydim yeni toparliyorumn
Geçmiş olsun kuzum neyin var??

Eklentiler

• 529C1939-30B9-44C8-B775-5CA15ACC7A15.png
    529C1939-30B9-44C8-B775-5CA15ACC7A15.png
    432,7 KB · Görüntüleme: 19
X