geyik ordinaryus profesörleri burada

E genel merkeze şikayet etsene
Ödlerş kopuyor öyle yapınca

Bu sene moda oldu kayıp kargo özellikle MNG de benimde kargom kayıp olmuştu.. Bence altında başka bir iş var gibi geliyor..

Bu sene moda oldu kayıp kargo özellikle MNG de benimde kargom kayıp olmuştu.. Bence altında başka bir iş var gibi geliyor..
deri erkek cüzdanıydı eşime almıştım indirimden.beğenip el koymuş bile olabilir kargo görevlisi.zaten çaldınız mı kargo mu bulun çabbukk diye cırladımm

çözmezlerse onu da yapacağımm.kaybetse anlarım da teslim edildi ne demek ?
Ben bi kargo firmasını yedi cihana şikayet etmiştim
Sonra günlerce herkes beni aradı
Aynı senin işin gibi teslim edildi yazıp teslim etmemişlerdi
Kargo elemanı kaç kere beni aradı abla nolur geri al şikayeyi diye

Senin durumda benle aynıymış
Onun korkusundan her akşam doğuruyorum işte
Yetişemezsem korkusuyla
En son hemşirem öyle filmlerdeki gibi ha deyince olmuyor merak etme dedi
Öyle öyle rahatlıyorum
Bizde arabada yok şirketten kiralıyor eşim araba arıyor geçen zor zahmet buldu araba

valla bir katakulli yaptılarsa ayvayı yedilerrr 3 kuruş demem iflahlarını sökerimm.işsiz avukat dayım var zevkle uğraşır bunlarlaaa

Bizde arabada yok şirketten kiralıyor eşim araba arıyor geçen zor zahmet buldu araba
Anaaam
Öylr olsa günler öncesinden hastaneye yatardım herhalde ben şurda beklerim diye
Benim de aklıma trafik polisleri takıldı geçen
Dörtlüleri yaksak durdururlar mı veya çevirme olur mu filan diye
Kontrol manyağı olduğum ortaya çıktı

valla bir katakulli yaptılarsa ayvayı yedilerrr 3 kuruş demem iflahlarını sökerimm.işsiz avukat dayım var zevkle uğraşır bunlarlaaa
Bizim kargocu barkodu yanlışlıkla okutmuşum demişti
Sonra ertesi gün de teslim etmişti
Sen genel merkezi ara
O zaman korkuyorlar

yok yardımcı bile oluyorlar giggles.ben ameliyat sonrası günlerde rahatsızlanınca o şekilde hastaneye gitmiştim polis aracı görüp sordu sonra da yolu açtı bize hastaneye kadar sağolsunlar.

Sen bayağı bir evhamlı çıktın.. Kahkaha attım valla biraz rahat ol

Bizim kargocu barkodu yanlışlıkla okutmuşum demişti
Sonra ertesi gün de teslim etmişti
Sen genel merkezi ara
O zaman korkuyorlar
uğraşmak zorunda olmaya sinir oluyorum.morhipodan da eşofman takım aldım kendime henüz kargolanmadı.onu da bu lanet şirkete verirlerse seyreyle gümbürtüyü

yok yardımcı bile oluyorlar giggles.ben ameliyat sonrası günlerde rahatsızlanınca o şekilde hastaneye gitmiştim polis aracı görüp sordu sonra da yolu açtı bize hastaneye kadar sağolsunlar.
Şehirlerarası diye aklıma geldi bunlar
Şehiriçi olsa polis denk gelmez bile belki de
Neyse bence yine yardımcı olurlar
Doğursan da o kimlik kontrolü yapılacak demezler herhalde
En kötü sen benim kim olduğumu biliyor musun ayağı yaparım
Sen bayağı bir evhamlı çıktın.. Kahkaha attım valla biraz rahat ol
Sorma ben çok fena bi insanmışım aslında
O yüzden diyorum şu 7 hafta dolsun da hem çocuk hem doktor bendenmkurtulsun diye

borsa yükseldi bugün zararım 2000 e indi.bir kara geçeyim yarısını satacağımm bıktım yahuu hep zarar hep zarar.faize versem en az 4 bin fazla para vardı 6 ayda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…