geyik burada :)

Aaaa inanmıyorum harikam sakın affetme inanmıyorum ya sen onun için günleri say allahu ekber yok arkadaş ya vayy terbiyesiz vayy kusura bakma çok sinirlendim

ama hepsine ben askerdeyim nöbetteyim kendini anlatmış ben tanımaz miyim onu
Bu nisanlini taniyan biri de olabilir? Böyle haltlari yiyip kardesinin üstüne atan abilerde var mesela...
Gülüm benim demek istedigim konusmadan bilemezsin. Sizi ayirmak isteyen biriyse bunu mükemmel planlamistir.

Amin ecmain

Rabbim kalbine ferahlik versin canim, hep mi böyleydin?

Oy kuzum ya
Farkli hayvanlara bürünmek sorun olmaz herhalde

Kolay gelsin canim, Allah'a emanetsin

Gec kaldin ama harbim, ben kaptim
evet insanlara güvenemiyorum dayım yengemi çok aldattı 11 yasından beri yengemin aldatılma hikayelerini dinledim herkes gelip bana anlatırdı sıkıntısını okulda ailede kocam asla çapkın biri olmadım dedi bakirdi zaten evlendiğimizde ilk benle oldu yani bekarken sadece 2 kız arkadsı olmuş 1 i eski nişanlısı o da zaten kocacık askerdeyken baskasıyla kaçmış digeride okuldan arkadası sadece 6 ay grüşmüşler telefondan

Yok öyle olsa bilirim
Ne desem bilemiyorum... Zaten böyle durumlarda söylenecek cok fazla bir sey de yok, cünkü ben ne desem senin acini dindirmeyecek... Insallah gercek ortaya cikar, sende ona göre yoluna bakarsin gülüm... Eger gercekten yaptiysa Allah islah etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…