geyik burada :)

Insan sevdiği haricinde başka kızlarla konuşmaz ama

Burcndanda kaynakli supheci olur kova burcu:) bnde akrebm ama dedgn gbi elnde olmjyor insanin

Evet crushmania diye bir site gizli ama ben aptal degilim aptal yerine koydu beni yaa maf edecem onu surundurecem
nasıl gizli facede grünmüyor mu yani neden şimdi ortaya çıktı burnuma kötü kokular geliyor kızı ciddiye alma ve nişanlınla sakin kafayla konuş

Isin aslını öğrendim aldatti işte :'( bir kızın dediğine inanmam zaten gözlerime gördüm mesajlari
canım bnm seni anlayabiliyorum böyle şeyler yaşan çok insan gördüm yani mesajları olabilir asla adamı savunmuyorum yanlış anlama kuzum Bi düzmece olabilir diyorum tabi sen yazılar dan anlarsn konuşma tarzından eğer ki yapmışsa şukur ki rabbim kurtarmış seni evlenmeden canım Allah sabır versin

_HaRika_ m bi sakin ol balım işin aslını astarını anlat hele şuan benimde yemin ederim sinirlerim gerildi
Bugün bir kız facesine mesaj atti kimsin dedim tanimionmu crushmaniada tanıştık dedi ben nişanlı ym dedim aa dedi sasrdi bana umut verdi dedi.. kıza ınanmadim şu crushmania ne acaba deyip indirdim google playden siteye girdim birsürü kıza askerdeyim falan çok güzelsin diğerine seni seviyorum diğerine sana aşığım demiş yaaaa :'( gözlerim le gordumm

Sagol gulum Allah razi olsun
Amin ecmain

Rabbim kalbine ferahlik versin canim, hep mi böyleydin?

Civcivlerde sevildiğini anlar tabi ki veee kucaklarrrr
Oy kuzum ya
Farkli hayvanlara bürünmek sorun olmaz herhalde

Kızlar ben çamaşır asıl çıkcam alışveriş. .
Harika üzülme lütfen canım benim ♡
Görüşürüz allaha emanet olun öptüm
Kolay gelsin canim, Allah'a emanetsin

yok o civciv benm
Gec kaldin ama harbim, ben kaptim

Ko
Insan sevdiği haricinde başka kızlarla konuşmaz ama
Konusamaz gulum tabi ki onlar nasil yasak koyuyorsa bize onlarda konusamaz.sakin ol aglamak istiyorsanda agla rahatlarsin.ama bu isi onunla konusmadan cozemezsin ya eger zaten inkar eder kavga falan cijarirsa o zaman var bu iste bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…