geyik burada :)

Isin aslını öğrendim aldatti işte :'( bir kızın dediğine inanmam zaten gözlerime gördüm mesajlari

:'( Rabbim naptim ona ben ya
Canm nolur böyle konuşup bizi üzme..
Senin sevmekten beklemekten başka yaptığın yok ki anlıyorum nefesini kesilcek gibi oluyor elimden bişeyde gelmiyor anliyabiliyorum ama canm bi sakin ağla bağırsak ama düşün bi sakin sakin konuş çocukla anlat de öğrendim bari saklama gözümde düşme de bakalım ne dicek bu insanların yapmicaklari yok kzuum ne insanlar var. İlle arar yada ulaşcan ama nolur bi sakinleş kuzum zor ne desek şuanki acini alamayız biliyorum.
Nolur canm bi dinlen biraz

Evet crushmania diye bir site gizli ama ben aptal degilim aptal yerine koydu beni yaa maf edecem onu surundurecem

Isin aslını öğrendim aldatti işte :'( bir kızın dediğine inanmam zaten gözlerime gördüm mesajlari
Bak kuzum konus iyice dinle sonra sende bir bir anlat olanlari sonra kapat teli dusun konustuklarinizi eger icin icini yerse yani kafanda soru isaretleri kalirsa son bir konusma yap sen anlarsin sonucta insan sevdoginin konusmasindan bile anlar yalani dogruyu sonra karar verirsin bitirmek istedigini ailene soylersin.

Burcun ne kuzum senin bendede olyor oyle malsf elmde dgl çok skarm
kova kocacık en son telefonu kırdı 4 aydır telefon kullanmıyordu yeni basladı tel kullanmaya facenin şifresini herseyini bilirim ama elimde degil anneni zlemişssindir istersen git kal dese gitmem vs bin tane saçma şey en son isyan etti adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…