geyik burada :)

Ablamm içim aciyor yazamıyorum yaa ellerim titriyor
Kuzum seni cok iyi anliyorum inan aynisi benim ablamin basina geldi hemde evliydi ablam 3 tane gul gibi kzi vardi serefsiz kocasi rus kari getirdi bunun basina beraber yasicaksiniz dedi ablamda ayrilmak istedi bir sure bizde kaldi falan sonuc hic bisey degismedi sonra ablam vefat etti ama cok uzun gulum.degmez erkekler icin ama kalbine soz geciremiyor insan.

başın sagolsun

Bu anlattiginiz daha kotu evlenmem onunla bitti ya bide nisana düğünümz vardı :'( lanet olası erkekler hepsi ayniiii

Yani ablamla beraber bende aci cektim inan cok zor bir durum.senin guclu olman lazim zararin neresinden donsen kardir.icin huzursuz olursa uzatma bitir

Allah rahmet eylesin gülüm, ablaciginin mekani cennet olsun insallah

Birsürü ya hangisinin resmini atiyo mmm ((( birsürü hepsine seni begeniyorum seni seviyorum çok güzel sin demis
tövbe yaa madem onu beğeniyodu senden ne istedi adi herif!! hiç konuşma bence eylül,bir de arıyomuşsun açmıyomuş. onun seni araması lazım... hiç böyle bişey hissetmiş miydin? sana nasıl davranıyodu? kızla netten mi tanışmış?

Ben burda şafağı nı sayıyor m o kızları sayiyormus ya napacam ben :'( babam duyarsa onu öldürür..
canımın içi dur Bi bakalım 2 yıllık sevgiyi Bi anda böyle birden bire bitemez bence yani sen onu tanıyorsundur mutlaka dimi Bi kızın demesiyle olmaz bu işler yapsa da yapmasa da inkar edebilir erkekler hep aynı ama konuşmasından anlarsın mutlaka kotu şeyler düşünme güzelim belki facesini başka biri daha kullanıyordur yada dediğim gibi bana oyun gibi geliyor askerde o kadar serbest mi canım rahat rahat facede milletle yazışacak kadar saatlerine günlerine bak mesela mesajların senle konuştuğu günlerin saatine ne yaptığını fln söylemiştir sana o zamanlara bak işte pek anlatamıyorum ama anlamışsındır demek istediğimi bide ailelerde tanışık nişanlısın olmaz böyle şey dedektiflik yap btaneemm Tm paralama kendini kimseye bişy deme şimdilik işin aslını öğrenmelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…