GERİLİM BAŞ AĞRISI / ANKSİYETE / DEPRESYON

Antidepresan kullanın belki iyi gelir bir umud

Nasıl oldunuz bende sizinle hemen hemen aynı şeyleri yaşadım belki benim durumum daha kötü diyebilirim o derce sohbet etmek isterseniz konuşuruz belki

İnşallah canım beni doktorlarda korkuttu tomografiye zırt pırt girme diye moralim çok bozuk sürekli düşünüyorum hayatım zindan oldu başka hastalıklarımda var sürekli hastalıklarımı düşünüyorum ne yapacağımı şaşırdım beynim bulanık kafamın tam tepesinde böyle uyuşukluk ağrımaı saçma bi durum var tomografilerden önce ağrımıyordu başıö tomografilerden sonra ağrımaya başladı psikolojik mi değil mi anlamadım kafayı yicem düşünmekten düşünmeden edemiyorum çok zor durum hastane yüzü görmek istemiyorum artık

İnşallah canım beni doktorlarda korkuttu tomografiye zırt pırt girme diye moralim çok bozuk sürekli düşünüyorum hayatım zindan oldu başka hastalıklarımda var sürekli hastalıklarımı düşünüyorum ne yapacağımı şaşırdım beynim bulanık kafamın tam tepesinde böyle uyuşukluk ağrımaı saçma bi durum var tomografilerden önce ağrımıyordu başıö tomografilerden sonra ağrımaya başladı psikolojik mi değil mi anlamadım kafayı yicem düşünmekten düşünmeden edemiyorum çok zor durum hastane yüzü görmek istemiyorum artık

İzzet Güllü yü takıp edin youtube den videolarını dinleyin

sanırım henüz yaşınızda genç,aynı sorunları yaşıyoruz emin ol...kendi yaşadığım travmalar,ailem ve en yakın arkadaşımı ani bir şekilde kaybetmiş olmak bunların hepsi maalesef psikolojik,bende maalesef ilaç kullanamıyorum ilaç fobim olduğu için terapiyle devam ediyorum,hangi şehirdesin bilmiyorum ama üniversite hastanesinde alıyorum terapimi ücretsiz olarak yada psikiyatristen tedavine daha hafif bir ilaçla başlamasını isteyebilirsin,seni gerçekten çok çok iyi anlıyorum,şu an bunları yazarken bile kafamda uyuşukluk midem bulantım ve el titrememle yazıyorum sana ama hepsi geçecek emin ol

Merhaba imamın iki buna ellerim titreyerek başımdaki ağrılarla yazıyorum ben de benim gibi birini arıyorum İnşallah tek değilimdir 10 yıl önce kafamın arkasında bir sıkışmayla başladı sonra ağrıya dönüştü o gün boyu devam ediyor kafamda bir elektrikleniyor sıkışma kafamın derisinde yanma saçımı toplayamıyorum sürekli kafamın içinde sarsılma oluyor yüzüm ağrıyor özellikle kafamı kafamı sol yüzüm çok fazla ağrıyor kafamın arkasına sıkışma oluyor kalp çarpıntısı yapıyor heyecan telaş yapıyor yürüdüğüm zaman dengesiz yürüyorum kafama bir yere tutunmam gerekiyor Yaren destek almasam dik duramıyorum sürekli sanki zzz diye ses geliyor. Gitmediğim doktor psikiyatri psikolog kalmadı nörolojiye gittim her yeri çare alırdım ama bulamadım anlatamadığımı düşünüyorum yüzümde yanma oluyor o kafamda yanma oluyor Ateş girmiş sanki için vücudum Ateş basıyor elim ayağım titriyor çok kasılıyorum kafam çok kasılıyor ne yapacağımı bilemiyorum onun yanında ne çektiğimi ben biliyorum gün boyu devam ediyor Ağrı elektriklenmeyi yer değiştiriyor yaşadıklarınız benim gibi mi lütfen bana da yardım edin . Ben de yalnız bunu çektiğimi düşünüyorum başka çeken olmadığını düşünüyorum doktorum sana yapacak bir şeyim yok diyor çok korkuyorum çare bulan var mı

Sanki beni anlatıyorsunuz ilk defa bana benzer bir şey duyuyorum tek olmadığıma sevindim benim de 7/24 sürüyor ama kimsenin almıyor kafamın arkasındaki elektriklenmiyor kafamın her yerine vuruyor sıkışma kasılma derisi yanıma kafama birisi kafamı sabit tutamıyorum sanki sürekli sarsılıyor hele yürümekte çok zorlanıyorum oturmak da çok zorlanıyorum illa kafamı bir yere yaslayacağım çok karamsar oluyorum kalbim çarpıntı yapıyorum vücudum titriyor gitmedin doktor kalmadı 10 yıldır bununla mücadele etmekten bıktım hayır demedim ölüme kadar gittim hiçbir şeyi çare değil ama benim gibi birilerinin olması ilk defa mutlu etti beni iyi ki buraya bakmışım şu ana kadar doktorum senin gibi birini görmedim dedi o yüzden çok korkuyorum bu açılardan çok bıktım

Benimki her dakika sürüyor hiç geçmiyor uyku ilacı içiyorum uyuduğunda hissetmiyorum ama rüyamda görüyorum artık her yerimi sarmış uyandığında yine aynı şeyleri yaşıyorum dün de öyle mi

Ben de yoğun olarak birden elektrik çarpması ve elektriklenme oluyor buna bir türlü anlam veremiyorum kafam sürekli sarsılıyor sanki deprem oluyormuş gibi sürekli ağrı zaten beni bitiriyor bunları yaşayanlar nasıl geçti ben 10 yıldır neler yaptıysam geçmedi

Bir yere yoğunlaşamıyorum sürekli aklım orada sürekli elektrikleniyor kafamı sabit tutamıyorum kafamın gerisi yanıyor ağrıyor saç tellerim batıyor sanki saçımı toplayamıyorum daha kötü oluyor elektriklenme bir anda elektrik çarpması anlatamıyorum ona bir türlü anlatamadığımı düşünüyorum kafam sıkışıyor kafana sen kocaman bir ağırlık var artık kalbimi dayanmıyor kalbim sıkışıyor içime sıkıntı giriyor ama ilk defa bana benzeyen bir durumu gördüm ben tek değilim inşallah benim gibi olanı görmek istiyorum çünkü doktorum senin gibi bir hasta görmedim diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…