geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

Günaydınnn
bulcuk gözün aydınnn tebrik ediyorum hihoyyyt
darısı başıma :lepi:benim test yarına kaldı belirtilerini tekrar yazarmısın belim arada ağrıyo göğüslerim şiş başkada bişi yok.

günaydın kızlar eger listeye ekleme varsa benide eklermisiniz 8 şubat yada 9 şubat...

fatma sen olmadınmı daha hadi bakalım inşallah senin kinin haberinide alırız benimde yarın bakalım inşallah vardır dua edin olurmu bu gün cuma

ceydat olmadım canım 4 gün geçti inşallah mutlu heberleri verir sendende alırım. ecrin hoşgeldin gebe kalana kadar burda paylaşımda bulunabilirsin. yani ortak duygular yaşayacağın birileri kesin olur. benim günüm geçti bekliyom.

Inşallah hepimiz bir gün hamiş oluruz kızlar ama tek dileğim o gün çok uzak olmasın ne kadar uzarsa o kadar acı veriyor insana

inşallah canım benim benim içinde dualarınızda yer açın canlar sizi çok seviyorum kardeşler inşallah bigün hepimiz bende hamileyim diye yazbilcez

bulcuk sabah sabah ne güzel haber bu çok sevindim kaydirigubbakcemile3:teytey: yandan yandan darısı bizim başımıza

sağol canım darısı tez zamanda size işallah
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yanşasın bulcuk hamilesin hayırlı olsun canım kocişine nasıl verdin haberi darısı bizim başımıza olsun inş bende bildiğim bütün kürlere dün gece başladım

işallah işe yarar canım kürler bende hazırlamıştım kürleri incir falan adet olmayı bekliyodum kaydirigubbakcemile3 kısmet işte
allah sizede nasip etsin işallah
kocam evde değildi mesaj attım bizi böyle yanlzımı bırakcaksın evde bebemizle die hemen aradı koşa koşa geldi dabi kaydirigubbakcemile3
şu takvimşide artık değiştir bebişle alakalı bişi yap ki dikkate alalım
evet bugun işlerim çok yoğun ilk fırsatta deeştircem
burcu canım yiğenimiz geliyormuş çok sevindim ya inan çok sevindim hadi gözün aydın darısı bizlerin başına inşallah
sağol canım en kısa zamanda sizede nasip olsun işallahh

Günaydınnn
bulcuk gözün aydınnn tebrik ediyorum hihoyyyt
darısı başıma :lepi:benim test yarına kaldı belirtilerini tekrar yazarmısın belim arada ağrıyo göğüslerim şiş başkada bişi yok.

sağol canım
valla bence sendede bişeyler var
benim kasık ağrılarım çok odu halada oluo adet olcakmışım gibi kıvranıyorum resmen ara ara göğüslerim şişti 2 haftadır geceleri uyyamıyodum demek bundanmış sıkıntı basıodu hep ara ara bulantılarım var başka bişey yaşamadım a.s.

Keşkem o gün gelsin her topice girim hamileyim yazıp çıkarım heralde

Bulcukcum çok güzel canım duygulandım işte yine eşin ne kadaar sevinmiştir benimkiside eminim çok sevinirdi ama işn bu ay olur da bende size anlatırım kocamın tepkisini

Noluyor ya bana bu gün ağlamaktan bir tuhaf oldum şiştim resmen allahım banada bebiş versin o zaman hiç alamıcam inş

Noluyor ya bana bu gün ağlamaktan bir tuhaf oldum şiştim resmen allahım banada bebiş versin o zaman hiç alamıcam inş

sakın üzülme canım bak ben bu ay olmığından o kadr emindimki dediğim gibi bütün kürleri yamak için incirinden kayısısıana çörek otuna hepsini hazır etttim kesin doktora gidicektim sorun varmı baksın diye kısmet işte demekki gereçkten umursamadığında geliyor bu velet birde tuttuysa adetim bittiği gece ilişkiye girdik o zaman tutmuştur diye düşünüyorum

ebrucum sıkma canını benimde olmuyordu bir hafta önce hamile olduğumu öğrendim herşey vakti ve zamanında oluyor üzülmekle falan değişen bişey olmayacak sadce kendini yıpratacaksın gör bak hamile kalamıyorum cümlesini aklından çıkardığın ilk aydan sonra herşey yoluna girecek inan bana çunku bende her ay adet olduğumu gördüğümde içim dışıma çıkacak kadar ağlıyordum ama bak oldu sonunda allah sanada nasip eder inşallah en kısa zamanda sıkma canını

benide alın aranıza!!! hamiş olmayı bekliormm. adetim 4 gün gecikti aslında ama 2 gün önce yaptığım test negatifti. bi kaç gün daha geçince belki pozitif çıkar umuduyla bekliorm. beklemek ne zor bişiy ya allah herkese en kısa zamanda , sağlıkla nasip eder inş. dualaım sizinle

ebrucum sıkma canını benimde olmuyordu bir hafta önce hamile olduğumu öğrendim herşey vakti ve zamanında oluyor üzülmekle falan değişen bişey olmayacak sadce kendini yıpratacaksın gör bak hamile kalamıyorum cümlesini aklından çıkardığın ilk aydan sonra herşey yoluna girecek inan bana çunku bende her ay adet olduğumu gördüğümde içim dışıma çıkacak kadar ağlıyordum ama bak oldu sonunda allah sanada nasip eder inşallah en kısa zamanda sıkma canını

sakın üzülme canım bak ben bu ay olmığından o kadr emindimki dediğim gibi bütün kürleri yamak için incirinden kayısısıana çörek otuna hepsini hazır etttim kesin doktora gidicektim sorun varmı baksın diye kısmet işte demekki gereçkten umursamadığında geliyor bu velet birde tuttuysa adetim bittiği gece ilişkiye girdik o zaman tutmuştur diye düşünüyorum
kızlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim inş sizin melekler de size tutnur hiç bırakmaz
benide alın aranıza!!! Hamiş olmayı bekliormm. Adetim 4 gün gecikti aslında ama 2 gün önce yaptığım test negatifti. Bi kaç gün daha geçince belki pozitif çıkar umuduyla bekliorm. Beklemek ne zor bişiy ya allah herkese en kısa zamanda , sağlıkla nasip eder inş. Dualaım sizinle

inş hamilesindir canım geç döllenme olmuş olabilir bir kan testi yaptır onda da negatıf çıkarsa artık dr gidersin

hoşgeldin menekşe ve lokum menekşecim seni tebrik ederim ebrucum kızı yorum ama ağlamak yok canım benim niye üzülüyorsun sabret bi bakmışın seninde böyle hamiş haberlerini okuycaz şimdi fatmayla lokumu bekliyoruz ben sanırım olcam yüzümü acayip sivilce bastı ara ara çok hafif sancılarım oluyor hadi kızlar bekleyenlere dua edelim olurmu ben hep ediyorum bütün kardeşlerime rabbim isteyenler tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

mrb arkadaşlar.. benim adet günüm 4 şubattı ama hala olmadım dün test yaptım negativ çıktı. bugün kan testi yaptırcam orda pozitif çıkablirmi

ceydatcım kız valla ama olmuyor işte üzmiyim kendimi diyom olmuyor arada bir geliyorlar bana anlıcan her zaman ediyorum bu gün cuma rabbim isteyen herkese cuma günün yüzüsuyu hürmetiyle bebek nasip etsin tez gönlerde inş

olabilir ama biraz daha bekle bence tabi bekleye bilirsen belirtiilerin varsa yaptır kardeşim inşallah hamişsindir

X