geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

kızlar en yakın benim demek ki 30 ocak yalnız bende lekelenme falan olmadı ne zaman olur o kadar dikkat ediyorum gözümden kaçmasın diye siz varmı belirti özellikle lekelenme

canım bende belirti yok gebelik için adet belirtilerimde son 1-2 gün kala başlıyor

akşama kan testi yaptırsam diyorum,6 gün var gerçi henüz ama bilmiyorum :KK43: sol kasığım çok sert ve şişkin duruyor dokununca hissedebiliyorum. ağrıda var ya sol kasık belirti değil mi kızlaaar,ben cidden kafayı yedim artık

canım yine de sen bilirtin ama bence adet gününü bekle eger olmazsan hemen hastaneye kan testine gidersin bu kadar düşünme

benim 2 şubat.kasık ağrım çok,mide bulantım çok bel ağrım çok.4ay önce kürtaj oldum.bu bebeği çok istiyoruz.allahım isteyen herkese versin.bu arada 2 gün önce test yaptm,- çıktı.sağlık ocağına gdp kan testi yaptırsammı bilemiyorum.bakalım.

canım ben bişeyi merak ettim neden kürtaj oldun...?fisfisfis

gebelikle addet belirtileri aynı biliyorsun inşallah olmazsın

selam kıslar benimkide 1 şubat..bekliyorum bakalım.. umarım hepimiz mutlu güzel haberler veririz

gebelikle addet belirtileri aynı biliyorsun inşallah olmazsın

ebrucum acayip belim ağrıyo bide vajinamı ıslak ıslak hissediyorum adet öncesi olur hep bende zaten bu.
bu belirtiyide farkedince kestim sanki umudumu yaaa kasık ağrımda var ne biliim
ama inşallah dediğin olur Şeniz

ve adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor

evet canım yaa hep oyle oluyo zaten sinir oluyorum..hep belirti belirti sonra bi bakıyorum adet olmuşum..artık hiçbi belirtiyi kafama takmamaya çalışıyorum..tek beklediğim şey adetimin gecikmesi..ancak o zaman ümitlenicem inşallah...

valla ya beklemek ne zor böyleee kafaya takmıcam diyorum ama yapamıyorum

kızlar sol kasığım bayağı ağrıyor, karnımın üstünden dokununca bile hissediyorum şişliğini. adet yaklaştığı için mi?böyle birşey yaşayan var mı belirti olabilir mi lütfen yardımcı olun

canım adete bağlı da olabilir bebişte olabilir bilemiyorum bende sabah saatlerinde hafif bir ağrı var dı ama geçti şimdi bişi yok bekliyorum bakalım

günaydın kızlarr
belirtilerinizi ne alem tetikte bekliyorsunuz dimi:1rolleyes:

mrb canım günaydın vallahi sebepi psikolojik te olabilir ama bu gün benim gögüslerim agrıyor dokununca

X