Göz Makyajı gercek surme:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sinemha

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
5.300
5.779
yves rocher creamy kohl sürme,kızlar gercek surme turkıyede yok dıye bılıyodum ama yves rocher da varmsı kullanan var mı, hem de ıcerıgınde organık tatlı badem aygı,organık susam yagı,jojoba yağı felan varmıs

evet ya var bende görüyorum ama ne bileyim benı cezbetmedi bı de bı kac gün cıkmıyormus diye duydum banyo yapınca falan cıkmıyormus doğru mu acaba

ben de var bundan
ama çok zor sürekli altları düzeltmek silmek gerekiyo
benim gözler yumuk yumuk
göz altlarım panda gibi oluyo
göz makyajı temziliyicisiyle silip yıkıyorum
ertesi sabah yüzümü yıkıyorum anee o da ne yine sürme
kurtulması baya zor
duruyo bi kenarda öyle

gerçek sürme satılıyor Türkiye'de tabi ki. burdaki gibi kalem gibi olan da, toz olan da var. bende her ikisi de var. o kalem gibi olan öyle kalıcı birşey ki, mesela göz makyajı temizleyicisiyle çıkarıyorum, duşa giriyorum, çıkıyorum bi bakıyorum sürme aynen akmış yine bu kadar kalıcı birşeyi hergün kullanmak biraz zor...toz olan da akıyor tabi. toz olduğu için sürmesi biraz daha zor gibi. watsonslarda satılıyor toz olan, hem de renk renk var. markasını unuttum. bende kahvesi var. içinde biraz da pırıltı var gibi. ama siyah olan daha güzeldir diye tahmin ediyorum. kalem gibi olan da satılıyor bazı yerlerde; ben doğal ürünler satan (hani doğal sabun falan satarlar ya) bir yerden almıştım; aynısından bir tane daha var o da suriyeden gelmişti...bir de gün içinde de akıyor gözlerimin kenarından nasıl oluyorsa, gülünce mi akıyordur nedir, öyle garip birşey...arkadaşlarım diyor kalemin akmış diye, günlük kullanmak zor yani.

kesinlikleee bir defa bende denedim 2 gün boyunca gözlerimi silmekten altları kızardı tövbe ettim sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…