Genital siğil için aldara krem kullanan varmı?

merhabalar. ya ben bişey sormak istiyorum. lütfen dürüstçe cevap verin çünkü bu konuda cidden çok çaresizim artık. siz bu forumda hpv virüsü için mehmet özkanı önermişsiniz. bitkisel bir ilacı varmıs. kesin çözüm oluyomus. bakın ben evli değilim nerden bulaştı bilmiyorum ama heryerimde cıkmaya basladı. lütfen yardım edin. bu ilaç gercekten işe yarıyomu? çünkü ben aradım mehmet özkanı fiyatı biraz fazla geldi. o kadar param yok. ama egerki işe yarıyosa bi şekilde bulup getirttircem. o kadar para verip kandırılmaktanda korkuyorum. reklam amaclımı önerdiniz yoksa cidden işe yarıyo mu? lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.özel olarakta yazabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.

merhabalar. ya ben bişey sormak istiyorum. lütfen dürüstçe cevap verin çünkü bu konuda cidden çok çaresizim artık. siz bu forumda hpv virüsü için mehmet özkanı önermişsiniz. bitkisel bir ilacı varmıs. kesin çözüm oluyomus. bakın ben evli değilim nerden bulaştı bilmiyorum ama heryerimde cıkmaya basladı. lütfen yardım edin. bu ilaç gercekten işe yarıyomu? çünkü ben aradım mehmet özkanı fiyatı biraz fazla geldi. o kadar param yok. ama egerki işe yarıyosa bi şekilde bulup getirttircem. o kadar para verip kandırılmaktanda korkuyorum. reklam amaclımı önerdiniz yoksa cidden işe yarıyo mu? lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.özel olarakta yazabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.

merhaba öncelikle geçmiş olsun bende tavsiye üzeri mehmet beye müracat edip almıştım kullanmadığım ilaç yapmadığım şey kalmadı diyebilirim ancak mehmet beyden aldığım ilaçla kurtuldum dürüstce cevap verin diyorsun tavsiye eden okadar insan var ve inanmıyorsan saygı duyarım ancak pahalı konusuna gelince okadar ilaçlara 200,,,300,,,500 lira verdikki toplasam sanırım hastalığım boyunca sanırım 5,,,6 milyar eder çaresi olmayan ilaçlara para verip kandırılmaktansa mehmet beyden ben 1500 liraya almıştım şimdi nekadar bilmiyorum kesin tedavi olduğu için paranın önemi yok ancak maddi durumu olmayanlar için zor allah yardımcıları olsun herkesin ama şunu belirteyim gönül rahatlığıyla bu dertten kurtuldum başkalarını bilemem sanırım mehmet bey garantide veriyordu oda güzel yanı iyi düşün araştır artık gerisi sana kalmış rahim kanseri olmaktansa paranın önemi kalmıyor allah yardımcın olsun

ilknur hanım öncelikle teşekkür ederim. aldım bugun ilacı zaten bugun basladım ama reglim. reglken kullanırsam bi sorun olurmu bi bilginiz varmı? birde yanında yarım litrelik daha koyu renkli bi sıvı daha var onu nasıl kullanacagımızı anlamadım. siğilleremi sürüyoruz onu? siz nasıl kullandınız? bi yardımcı olurmusunuz? şimdiden teşekkürler.

Genital siğiller için banada yardımcı olurmusunuz işe yarıyormu bende alimmi bahsettiğiniz karışımı piskolojim inanın bozuldu inşallah geçip gidecek bu günlerde hepimiz için.
Allah herkeze şifa versin

tasarımgrafik bekle canım. ben kullanıyorum su an. herhangi bir etkisini göremedim daha 1 hafta oldu bakalım işe yararsa bittiğinde yazıcam sana alırsın. bekle ama şimdilik. o kadar para boşuna verme.

canım ne olur bana ilacı yazar mısın nasıl bi ilaç biraz bahsedermisin bilgi verirmsiin lütfen

Cimcime60,
Bitkisel bir kür aldı arkadaşımız daha önce bende duydum ama kullanıpda görüşlerini yazan çok az kişi var burdaki arkadaşımızda almış onda fayda sağlarsa bizde sipariş veririz birbirimizle irtibatta olup bekleyelim hergün burda kontrol ediyorum paylaşımlarımızı

kızlar anlatıyım. ilaç iki ayrı şişede geldi biri 1 litrelik digeri yarım litrelik. 1 litreliği içiyoruz hergun 1 kahve fincanı kadar diğerinide sabah aksam hergun siğillere sürüyoruz.ben şimdi uyguluyorum bakalım 6 gün oldu. inşallah geçer kızlar cidden cok zor cok dua edin nolur.. cok zor sartlarla aldım zaten bu ilacı tek çarem olduğu için. ama cok kafaya takmamaya calısın kızlar çünkü ben artık orayı unutmaya basladım arada bakıorum büyük bi siğil vardı baktım şimdi küçülmüş baya. ama ben bu ilaçtan önce sirkede kullandım. sonra bıraktım 1 hafta sonra ilaca başladım birde gncden winterex aldım. bağışıklık kuvvetlendirici. onu kullanıorum. hangisi sayesinde küçüldü bilmiyorum ama küçülüyo işte. ama bu bitkisel ilacı baz alıcam geçerse. bakalım kızlar 1 ocakta bitiyo ilaç. hergün girip bilgi vericem. çünkü bu ilaç hakkında adam gibi bilgi yazan yer yok. bu arada ilaç felaket ekşi ve acı çok zor içiliyo. Allah hepimize sabır ve şifa versin inşallah.

merhaba kusura bakmayın her zaman giremiyorum internete bilmiyorum cevap için geç kaldımmı kullanabilirsiniz sanırım ancak yinede bu sorunuzu mehmet beye sorsaydınız daha iyi olurdu bence umarım sizde iyileşirsiniz geçmiş olsunnnnnn

merhaba kardeşim geçmiş olsun inşallah faydasını göreceksin bende alıp kullandım ancak adam gibi bilgi yazan yok demene çok güldüm anacım insanlara bir şey demeye korkuyor insan dalga geçen var inanmayan var şimdi sen iyileşlince yaz sanada inanmıyacaklar çok tepki yazarlar eminim reklammı yapıyorsunuz diye sanki biz satıyormuş gibi ben yazmaktan bıktım açıkça yazdım ben kullanıp iyileştim diye daha ne demem gerek zaten almak isteyen alır allah kimseyi bu derde düşürmesin inşallah nasıl bbir rahatsızlık piskolojimiz bozulmuştu çok şükür unuttum o günleri sizlere geçmiş olsun iyi geceler diliyorum kullanan arkadaşımız inşallah detaylı bilgi verir

İlknur ayman,

Sizde kullanmışsınız Mehmet Özkanın bitkisel küründen 15 gün içeriside geçiriyormu. Genital siğilin sıkıntısını birtek yaşayan anlar şuanda bende çok zor durumdayım beni biraz aydınlatırmısınız rahatlatın nasıl aldınız nasıl geçti iz kaldımı hiç?

Kızlaaarrrrrr sacmalamayin ben aldim kullandim gecmedi diye bidaha istedim yine sonuc ayni ve ucuncu gelicekken yeter dedim parami istedim verdi hicbir ise yaramiyo kupo sen almissin sanmiyorum ama ins gecer umudunu kirmak istemem ben iki sise ictim pis seyi kotu kokulu igrenc bisi sonuc alamadim kuculmeyi birakin yenileride cikmaya devam etmisti

kızlar çok teşekkür ederim yazılanları okudum bende doğal tedavi uzmanı mehmet özkan dan kullanmış olduğunuz ilaçtan istedim 6 ay önce kullandım siğiller tamamen 3 ay kadar sürede geçti bir üç ay daha bekledim buraya yazmak için şuan tertemiz siğil tekrar çıkmadı evet bazı arkadaşlar tadını beğenmemiş yazılarda okuduğum kadarıyla o kadarda kötü gelmedi bana hangi ilacın tadı güzelki içilmeyecek bir şey değil bence kullanmak isteyen kişilere bende tavsiye ediyorum tekrar tekrar tavsiye eden arkadaşlara teşekkür size minnettarım bu rahatsızlıktan kurtulmama vesile oldunuz mehmet beyin telefonunu yazayım belki aramak isteyen olur sağlıkla kalın

Son düzenleyen: Moderatör:
selam herkese bende Mehmet Özkan beyin ilaçlarını alıp kullanmaya karar verdim eşim ve ben kullanacağız sonucu bildiririm buradan inşallah dediğiniz gibidir.

mrb hpv ile ilgili kur aradim ama bulamadim. ben dogal yollardan kendim kur yapmak istiyorum. bitkisel tavsiyen varmi ?

selam kızlar mehmet özkan doğal tedavi uzmanından çok ümitsiz alıp kullandım ama gerçekten bu ilaç mükemmel bir şeymiş 15 gün bile olmadı tam 13 günde Simir testi yaptırdım hpv yok olmuş doktorum bile şaşırdı tavsiye ederim mehmet özkan itinin telefonu yok bende

Son düzenleyen: Moderatör:

merhaba sibel bizde aldık ilaçtan bugün kullanmaya başladık eşimdede bendede fazlasıyla siğil mevcut çok şey kullandık neler yapmadıkki bir çözüm olmadı inşallah bu çözüm olur sizlerin tavsiyesi üzerine aldık bakalım

çok teşekkür ederim tavsiyeniz üzere bende alıp kullandım ancak 15 günde geçmiyor benim siğiller ikibuçuk ayda ancak yok oldu iacı kullanıca hemen geçmiyor ama güzel olan geçte olsa geçmesi teşekkür ederim tavsiyeniz için

bu soz ettiginiz uzman beyfendi bize bu hazirladigi ilacin detaylarini verse daha iyi olmazmi? sonucta bitkisel bir birlesimde olusturmustur o icilen icecegi. para kazanmak ugruna boyle herkes icin gerekli ve riskli bir seyin formulunu vermek bu kadar mi zor merak etmiyo degilim. mutlaka para kazansin tabi kazanmasin demiyorum ama diger bitkisel formul veren profesor doktorlar enayimi? onlar niye ticari amac gutmeksizin veriyorlar.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…