Genital siğil için aldara krem kullanan varmı?

yıllarca acılar çekip görmediğim tedavi kalmadı mehmet özkanın ilacı ile iyileştim ne yani başka şeyleler ile iyileşseydim onu yazardım elbet ayrıca sayısız insanlar fayda gördüğünü belirtirken 1 kişinin fayda görmedim demesine inanılıyorsa diyecek birşey bulamıyorum ben ve eşim mehmet özkanın ilacını kullanıp iyileştik ayrıca 4 yakınımada tavsiye edip alıp kullandılar hepside etkisini gördü iyileşti şimdi faydasını gördüğüm halde yalanmı yazsaydım bırakın allah aşkına sayısız insan fayda görürken 1 iki kişi görmemiş olabilir kendimizi kandırmayalım

ayrıca mehmet özkanın sayfasında okumuştum 16 yıldır hpv siğil konusunda verilen ilaçlar içinde 6 kişi faydasını görmemiştir hpv tiplerini belirlerlerse ücretsiz yardımcı olunacağı yazıyordu 2 kişi dönüş yapmış hpv tip 12 ve hpv tip 18 verilen ilaç etksi olmamış ve yeni çalışmalarıyla hpv tip 12 ve 18 içinde ayrıca ilaç hazırlayıp bu insanlara ücretsiz vermişler sayfalarında açıkça belirtilmiş DOKTOR değil demiş arkadaşımız zaten doktorum diye herhangi bir yerde yazmıyorki arkadaşlarım 1 kişiyemi inanacaksınız yoksa sayısız insanlaramı varın kararı siz verin lütfen mehmet özkan beyin ilacını alıp kullanıpta iyileşen varsa yazsın belki yazanlarada inanılmayacak ama olsun yinede aklı selim insan anlar iyileşenler fayda görenler lütfen yazsın insanlara faydalı olalım en azından geçmiş olsun

ayrıcada turkıye cumhurıyetıne kayıtlı boyle bır doktorun olmadıgını beyan ettıler DEMİŞ yalanın bukadarına pes doğrusu googlede dr mehmet özkan yazın sayısız mehmet özkan isminde doktor mevcut kişisel karalamadan başka birşey değil mehmet beye ulaşıp bu yazılardan haberi olup olmadığını belirteceğim mutlaka açıklaması vardır buraya bir açıklama yazsın yazık insanlar yanlış yönlendirimesin..

Son düzenleme:
Tavsiyem ilaç ile vakit kaybetmeden acilen yaktırın tiplemesini öğrenin ve cinsel hayatınızda korunun

Yeniden çıktıkça yaktirirsak bir sure sonra duruyor sanırım .siz ne tur tecrübeler edindiniz merve100 hanim?

2013 yılında eşimden bulaştı ve benim bağışıklık sistemim çok kötüydü o Zaman'lar ilk 6 7 taneydi doktora gittim sivilce sanıp doktor kızdı bana çünkü kızdım ve cinsel ilişki olmamıştı üstelik ben yapamıyorum diyip hastaneye gönderdi hastane de bir kadın doktora gittim kadın kadından anlar diye anlattım nişanlım da varmış bana da geçmiş cinsel ilişki falan hiç olmadı kızım diye kadın dinlemedi bile Bi alet ile baktı içeriye ben zaten çığlık attım kanamam oldu salak kadın kızlık zarımı öyle bozdu kanama var buna bişey yalamam diye Bi de salladı başından beni İzmir de Ömer Südekan doktorum vardı hemen ona gittim 3 gün geçmişti ilk anlamamın üstünden kontrol etti ve 100 ü geçik bir de mikrop kapmışsın önce mikrobu tedavi edicez Dedi Bi hafta yüksek söz antibiyotik ve kremler kullandım daha sonra gittiğim de arka odada bakıcaz Dedi meğersem eşimle anlaşmışlar ben Bi uyandım 8 saat geçmiş bacaklarımı falan hissetmiyorum eşim bacaklarımın orda kıvrılmış uyumuş tuvalete gitmek istedim bacak aramda bişey var o gün narkozdan çok bişey anlamadım ertesi gün acıdan ağlıyordum çişimi yapamıyordum çünkü dış kısım yüzü geçik iç kısımda 60 küsür yakmıştı iki hafta sonra kontrole gittim ve yine çıktığını öğrendim tam 5 kere yakma işlemi oldum Bi ara idrarın çıkış yerinin ucunda bile çıkmıştı en çok acıtan da o oldu idrarırımı çalışan kızların yardımıyla ağlayarak yapıyordum tip 6 çıktı 2013 ten beri 6 ayda bir smear yaptırdım doktorlara hpv tedavisi oldum diyerek Bi geçen sene hamilelik durumum oldu yaptırmadım . Şükürler olsun ki doktorumun da sayesinde kurtuldum ilaçla tedaviye kalksam baş edemezdim, eşimde özel Bi cilt kliniğine gitti lazerle yaktılar 3 tane vardı onda şükür ondada artık yok o yaktırmasdan önce 1 yıl ben sürekli aldara ilacı kullandırmıştım Bi çare olmamıştı .

merve100 benim sadece dış kısımlarda 2 tane büyük vardı keresal kremle geçmişti neredeyse am derinin içine doğru bir şişkinlikte vardı hala .dün gece baktım iç dudakların yüzeyinde onlarca küçük küçük çıkmış tam en hassas yerlerde çok üzüldüm .ben de yaktırmayı düşünüyorum ama Nasıl yapıcam Nasıl oluyor hiç bir fikrim yok .bilgi verebilir misin ?

Öncelikle geçmiş olsun , bulunduğunuz il de jinekologlara gidip görüşün ilaç tedavisi olarak aldara ve antibiyotik verebilir ama aldara çok çözüm olmadı mesela bende tip 6 ydı sürekli artıyordu , tip taraması iç kısımda olup olmadığını ve yaktırmak istediğinizi söyleyin. Uzun bir süre yaralar iyileşene kadar ilişkiden uzak durun daha sonra da korunmadan yapmayın ve düzenli olarak kontrole gidin . Kötü tip değilse eğer içiniz rahat olsun kısa zamanda kurtulursunuz . Allah şifa versin

Hangi tip olduğunu Nasıl anlıyorlar smear testi var onunla mı ? Stresle arttıkça tekrarlanıyormuş bu siğiller ve benim oldukça stresli bir hayatım var zor günler geçiriyorum böyle birden çoğalması da beni oldukça üzdü ağlıyorum sürekli .gardasil olmuştum bu çoğalma olmadan önce kanser yapan türlerine karşı umarım koruma sağlar . İç dudak çok ince ve hassas yapılı bir deri ne kadar acır tahmin edemiyorum bile .anestezi yapıyorlar mı? Bir de devlette yapabiliyorlar mı ve fiyatları Nasıl .teşekkür ederim

Benim bulunduğum şehirde hiçbir devlet hastanesi kabul etmedi hem yapamayız dediler hemde kızlık zarımdan dolayı , gitmediğim doktor kalmadı şehrimde en sonunda eczacım İzmir'de Ömer südekanı söyledi , smear testi gibi Bi kaç test yapıldı 1 ay içinde çıkıyor sonuçları ve o sıra da yakma işlemine de başladı . İlk işlem de ben kontrol ediyor sandım ama uyandığım da 8 saat geçmişti kızlık zarımda bozulup iç kısmına bakılıp ordan da yakılmıştı şimdi sayı hatırlamıyorum da 100 ü geçikti ve yanık çok var diye bırakmıştı Bi kısmını , ilk narkozun etkisinden anlamadım tabi ki ama iki gün sonra sürekli su toplayıp patlıyordu idrarım yakıyordu su bile yakıyordu aslında sürekli yanık kremleri sürüp gazlı bez koyuyordum . Eşimden bulaşmıştı o Zaman sevgiliydik tabiki onda 3 tane vardı özel bir hastane de lazerle yaktırdı o da . Onunki çok kolay oldu bizler gibi değiller malum. Biraz sancılı bir dönem stres üzüntü sıkıntı herşey arttırıyor bunu , bir dönem cin 2 e yükselmişti smear sonucum ben kurtulamıcam kesin dedim her kontrole gittiğim de uyandığım da saatler geçiyordu bakmışken olanları yakıp gönderiyordu . Pahalı bir işlem oldu bu yüzden de her seferin de Bi 600 civarı tutuyordu testleri de özel merkeze göndermişlerdi o da 750 tutmuştu o zaman. Birde bende hpv var dediğinde herkes bir garip bakıyordu tabi doktorlar kendimi kötü hissettiriyorlardı iyi bir doktor bulursun inşallah

İnşallah bulurum .bulunduğunuz şehir küçük müydü ?

Ankaradayım ben buradakiler yapar belki .bir arkadaşımın tanıdığı varmış devlet hastanesinde çok iyi bir doktormuş ona görüneceğim işte ama 28 inde sıra var en erken ondan önce başka bir hastaneye görüneceğim geç kalmak istemiyorum çok fazla çıktı çünkü

GENİTAL SİĞİL FORUMU https://www.kadinlarkulubu.com/foru...er-hpv-human-papilloma-virus.138541/page-1543 BURASIDIR ARKADAŞLAR.
BENDE HİÇBİŞEY YOK CANIM DİYENLER HPVNİN 140DAN FAZLA TÜRÜ VAR CİNSEL İLİŞKİ OLMADAN TEN TEMASIYLA GENİTAL ORALE BİLE BULAŞABİLİYOR BUNLARDAN 2-3 TANESİ YALNIZCA SİĞİL YAPAR SİĞİL YAPANLARI DA EN ZARARSIZLARIDIR.ÖNEMLİ OLAN RAHMİNİZE SİĞİL YAPMAYAN VE HİÇBİR BELİRTİSİ OLMADAN YILLAR SONRA KANSERE CEVİREN TİPLERİNİN BULASMAMASIDIR BULAŞSA BİLE ANLAMAZSINIZ YILLARCA KULUCKADA KALABİLİR YANİ GERİYE KALAN 137 TİPİNDEN BİRİ RAHMİNİZE BULAŞMIŞ OLABİLİR VE BUNLAR SİĞİL YAPMAZ HÜCRELERİ KÖTÜLEŞTİRİR.
BUNDAN DOLAYI GARDASİL AŞI OLMANIZ GEREK ERKEKLERE DE VURDURTUN ONLAR BAYANLARDAN DAHA UZUN SÜRE TAŞIYICI KALIYORLAR.
AYRICA HER SENE DÜZENLİ SMEAR ALDIRMASI GEREK BÜTÜN BAYANLARIN YOKSA ÇOK GEÇ OLABİLİR VERDİĞİM LİNKTEKİ FORUMDA HERŞEY YAZIYOR .EŞİNİZE PARTNERİNİZE DİKAKT EDİN HER ZAMAN LATEX İÇEREN DUREKS EKSTRA KORUMA KONDOMLA KORUNUN ORAL YAPMAYIN.İLİŞKİ SONRASI DİREK SABUN VE SICAK SUYLA DUŞ ALIN AĞIZ GARGARASI YAPIN DİREK BAŞKA HASTALIKLARDA GEÇEBİLİR YOKSA ÇOK AĞLARSINIZ İLERİDE .

AYRICA HPVNİN İLACI BULUNDU DİYEBİLİRİZ CORİOLUS MRL VE AHCC MANTAR ÖZÜTLERİNİN HPVYİ ÖLDÜRDÜGÜ TESPİT EDİLDİ+GARDASİL AŞI YÜKSEK TİPLİLERE ETKİ ETMİYOR AMA SİĞİL YAPAN TİPERİ VÜCUTTAN TEMİZLİYOR VE BAĞISIKLIGINI ARTTIRIYOR YANİ DÜŞÜK RİSKLİ TİPLERDE HPV KAPILDIKTAN SONRA GARDASİL AŞI BUNLARI TEMİZLEMEYE VE TEDAVİYE YARDIM EDİYOR !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…