Genital siğil için aldara krem kullanan varmı?

kızlar gelişmeleri yazmak istedim siğiller büyükler küçüldü küçükler yok oldu çok az kaldı onlarda geçince yazarım bir arkadaşımız doğal çözüm arıyor zaten bu doğal bir kür içeriği de yazıyordu ama o kağıdı attım bulamadım içeriğini de yazmak istedim ama içeriği bildiğimiz bitkiler olsa da bu hazırlanmış ilaç öyle çay gibi yapılan bir şey değil sanırım maddi açıdan sıkıntılı bir durum olsa da yani sonuçta bu hastalık geçmesi mükemmel bir şey uyanıklık yapayım derken boş yere zarar görmeyin derim öğrendiğime göre 14 yıldır kullanılmış denenmiş bir ilaç son iki yıldır çok kullanılmış sadece 5 veya 6 kişi bana faydası olmadı demiş ücreti iade edilmiş bunu sayfasın dada yazıyordu biz buradaki yazılara güvenip aldık çok teşekkür ederiz tavsiye edenlere ve o ilacı bulup yapan mehmet özkan beye umarım tekrar çıkmaz gelişmeleri yazarım yine

bana pek güven vermedi tedavı yontemınden vs hıc bır seyden bahsedılmemıs ürün ıcerıgın detayı yok ama sözde rahatsızlıgı yok edıyor vs vs
bende 50 yakın sıgıl vardı ve o donemde her seye ınanıcak durumdaydım herkez kandırcak adam arıyor tutturabıldıgıne !!!!

Son düzenleme:

tavsiyeniz üzere bizde isteyip kullandık eşimde yoktu bende vardı yakma dondurma işlemleri yapmıştık ama bir çare olmadı hep tekrar çıktı Mehmet beyin ilacını kullandık sizin yazınıza inanarak benim eşimde hekim askeri görevli eşimde pek güvenmemişti ama şimdi dna testi yapınca oda çok şaşırdı duyduğu herkese hastalarına bile tavsiye etmeye başladı inanan inanmayan var saygı duyuyorum ancak bu ilacı ben kullandım ve hpv yok aşımı da oldum umarım insanlar güven duyup alır da bu çileden kurtulmuş olur size çok teşekkür ederim İlknur kardeşim bu iyiliğinizin hakkı ödenemez selamlar

merhaba güler sizin tavsiyeniz üzerine bende size inanarak isteyeceğim bende yok siğil ama eşim için araştırıyordum inşallah dediğin gibi değer bende buradan yazarım sonucu tşkler

Bu ilaç rahimi ağzındaki lezyonlarla birlikte vücudu tamamen Hpv den kurtarıyormu? Ücreti nedir?

Bu ilaç rahimi ağzındaki lezyonlarla birlikte vücudu tamamen Hpv den kurtarıyormu? Ücreti nedir?

kardeşim bende lezyon siğil kalmadı 750 tl ye almıştık şimdi nedir bilmiyorum fiyatı telefonla öğrenebilirsin 05436256535 mehmet beyin telefonu geçmiş olsun

merhaba güler sizin tavsiyeniz üzerine bende size inanarak isteyeceğim bende yok siğil ama eşim için araştırıyordum inşallah dediğin gibi değer bende buradan yazarım sonucu tşkler

tavsiyeniz üzere doğal tedavi uzmanı mehmet özkan dan genital siğiller için ilaç alıp kullandık bende de virüs olabileceğinden eşimde bende kullandım bu gün 15 gün oldu ilaç bitti hastaneye hpv için dna taraması için başvurduk eşim ile ben sonuçları yarın alacağız bakalım heyecanla sonucu bekliyoruz yarın sonucu alır almaz sonucu buradan yazarım bekleyenler kullanmak isteyenler yarın sonucumu yazana kadar beklemelerini tavsiye ederim eğer bide etkisi olmadı ise kimse kullanmasın yarın öğlene kadar mutlaka sonucu bildiririm iyi günler dilerim

Helin bana ozel msj atabilme sansin varmi ben yeni uyeyim msj atamiorum.

Sonucu paylasirmisin

heyyyyyy kesin çözümm oluyor kızlar buradaki tavsiye eden arkadaşlar üzeri mehmet beyden ilaçları alıp kullandık test sonuçlarında daha önce hpv bulunduğu yazıyordu bende siğil yok eşimde vardı eşimin sonuçlarında hpv yazıyordu ben test yaptırmamıştım mehmet bey eşim ile benim aynı anda kullanmamızı söyledi çünki hpv siğil olmasa bile bendede olabileceğini söylemiş 15 gün kullanım sonucu ürün bitiminde daha önce eşimin gidip muayene olduğu yere gidip beraber ikimizde dna hpv taraması yaptırdık doktoru da şaşırdı 15 günde tamamen virüs yok olmuş ilacı soran arkadaşlar var ilaç 1,5 litre bitkisel hazırlanmış su seklinde günde bir fincan içiliyor o kadar tadı içilmeyecek kadar kötü değil normal bitki çayları tadı belli ilknurcum ve diğer arkadaşlar tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederim inanmayan arkadaşlar bende tavsiye ederim inanıp inanmamamıza saygı duyarım bizde neler kullandık yakma işlemi yaptırdık adeta hayatımız zindan oldu psikolojimiz bozulmuştu bizim de pek güvenimiz yoktu ancak buradaki insanlara güvenip aldık iyiki almışız tavsiye ediyoruzzzzz

nasıl ve ne şekilde alınıyor ücreti nedir bilgilendirirmsn lütfen

Bu söz edilen ürünün garantisi varmı? Ile yaramazsa para iadesi varmı?

nasıl ve ne şekilde alınıyor ücreti nedir bilgilendirirmsn lütfen

arkadaşlar daha öncede belirtmiştim mehmet beyden ilaçları alıp kullandığımızı evet virüs yok tahlil sonuçlarına göre siğillerde kayboldu izi bile kalmadı nasıl ne şekilde alınıyor diye sormuşsun web sayfası...veya ... numaralı telefondan ulaşabilirsiniz ücretini yatırınca kargo ile adresimize gönderdi bilginize mükemmel bir ilaç tavsiye ederim kullanımıda kolay günde bir küçük kahve fincanı içiliyor o kadar

Son düzenleyen: Moderatör:

canım tavsiyen üzere ilacı alıp kullandık Mehmet beyden çok teşekkür ederim bu dertten kurtulmaya vesile oldun kullanmadığım ilaçlar bitkiler kremler kalmamıştı artık psikolojimiz bozulmuştu sizin de tavsiye ettiğinizi kullanayım bakalım dedim biraz umutsuz kullanmıştım ama gerçekten çok teşekkür ederim Mehmet beye de size de bu siteyi hazırlayanlarda minnettarım ben de doğal tedavi uzmanı Mehmet beyi tavsiye ederim kardeşlerim piyasada çok ot çöp kremler var ve genital siğilleri tedavi ettiğini iddia eden çok insan var emeğiniz paranız boşa gidecektir en önemlisi psikolojiniz bozulmadan en doğru ilacı alıp kullanmanızı tavsiye ederiz kararsız kalmayın tereddüt etmeyin burada o kadar kişi kullanmış etkisini görmüş ve bende tereddütle kullandım ama tereddütlerim boşunaymış genital siğillerinizden kurtulmak istiyorsanız şüpheniz olmasın doğal tedavi uzmanı Mehmet özkan beyle iletişim kurmanızı tavsiye ederim herkese geçmiş olsun telefonu

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…