Genital siğil için aldara krem kullanan varmı?

merhabalar bendede şuan genital siğil mevcut 2 tane aldara krem verdi doktorum bugün ilk defa kullandım. Kremi kullanırken nelere dikkat ettiniz acaba anlatabilir misiniz ?

Aldara kullanmadan önce genital bölgenizi yıkayın ve iyice kurulayın. Ardından siğil olan bölgeye ve cevresine ince bir tabaka olarak aldarayı sürün. Vajina girişine cok deydirmemeye calısın. Akşam uyumadan önce yapın ve iç çamasırı giymeden ince bir pijama giyin. Daha sonra en az 6 en fazla 10 saat kremli kaldıktan sonra tekrar güzelce yıkayıp kurulayın. Bu uygulamayı günde 3 kere gün aşırı yapın.

Naislsiniz son durumunuz nedir virüs bittimi neler yaptiniz

Merhaba uzun sure oldugu icin merak ettim aktif kullanicisiniz sigilleriniz tekrarladi mi negatif misiniz su an?

Merhaba çok önemli bana verecegınız cevap lütfen yardımcı olur musunuz?benım 1sene once basladı hıv ıle tanısmam lazerlı epılasyona gıdıyordum bence orda bulastı ama nadırde olsa cınsel hayatımda oluyordu..doktorun demesın cınsel yolla.neyse ben dondurma ıslemıne basladım ama malesef korona dan dolayı bu ıslemler hastahanede durduruldu ne yapmam lazım?bu kremı alıp kullansam ?işime yarar mı?

NOLUR CEVAP
O KADAR MORALİM BOZUK Kİ KAÇ GÜN AĞLADIM.
DOKTORA MUAYENEYE GİTTİM.
BEN POLİP KİST V.S DER SANIYORUM HİÇ BEKLEMEDİĞİM ŞEKİL DE BANA SİĞİL VAR DEDİ.
İMİDARA KREM ALDIM EMİN OLMAK İÇİN BAŞKA DOKTORA GİTTİM O DA VERRUTOL SOLÜSYON VERDİ.
İKİSİNİ BİR KULLANMAYA BAŞLADIM 9 GÜN OLDU AMA SANKİ AYNI ŞEKİLDE DURUYORLAR. ÜSTELİK ÇOK TAHRİŞ OLDU AĞRILARIMDA VAR.

37 YAŞINDAYIM CİNSEL HAYATIM YOK. NASIL OLABİLİR DİYE GÜNLERDİR AĞLIYORUM. GEÇEN SENE MUAYENEDE SİĞİL VAR DENMEMİŞTİ BU SENE ÇIKMIŞ BUNLAR BELLİ Kİ.
BU ESNADA TEK YAPTIĞIM HAVUZA GİTMEK VE OTELDE KALMAK OLDU. NERDEN NASIL ALDIM BİLMİYORUM
KREM İLE SİĞİLDEN KURTULAN VAR MI?
KREMİ KULLANIRKEN NELERE DİKKAT ETTİNİZ?
BİR DE KREM KULLANIM ESNASINDA SİĞİL BAŞKA YERLERE DAĞILDI MI?
ÇOK MORALİM BOZUK

ne yaptınız ne durumdasınız şu an?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…