Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Hakediyo ama herşeye ne gerek var ,hayır parası olmasa anlarım ,ailesine evli kardeşlerine ,yeğenlerine harçlık veriyo bana ne gerek var birikim yapalım.10 sene sonra akıllandım geç oldu ama olsun .
Gec falan degıl omrunun en guzel yıllarındasın akıllanmıssın
Omur boyu akıllanmadan ceken ınsanlar var.
Bak vırustu depremdi seldi derken yarın ne olacagımiz belli degıl parayı cope atalım demiyorum ama, calısıyorsan yiyeceksin Bukadar basıt.

Şimdiki aşklar geniş odalı kalplerle bezeli yaşanıyor birini severken başka biriyle sevgiliyken başkasıyla birlikte olup diğer başkasına aşık olmak evet var böyle bir insan grubu ahahahahah okurken aklınız karışacak ahahah
Bunu okurken burnuma yanık kokusu geldi :KK70:

Bak vırustu depremdi seldi derken yarın ne olacagımiz belli degıl parayı cope atalım demiyorum ama, calısıyorsan yiyeceksin Bukadar basıt.
Neyse size doyum olmaz tekrar teşekkürler ben yatacağım artık :) Hadi herkese iyi geceler pardon iyi sabahlamalar :)

Çalışıyordum kızım olunca çıkmak zorunda kaldım ama evlilere tavsiyem kocanızın parasını siz yiyin anası babası elalem değil siz yiyin hemide çatır çatır yiyin yemezseniz yerler.

X