Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ben rahat edemem takıyla anca unutursam uyurum hep çıkarırım birde tonlarca bilezik kolye ile uyuyanlar var ahahah altın diye çıkarmıyorlar
Tonlarca mı nirde kim 🙄 Valla ben yeri geliypr ki çok yorgun olursam makyajla yatıyorum yastıkta yüzüm çıkıyor

Not:KK70:üğünden düğüne makyah yaparım 🤣🤣🤣

Pink_Butterfly92 Pink_Butterfly92 gelde beben uyutmadıysa biraz da sen anlat 😉

Ay hangi birini anlatsam 🙈
Babamın çayina uyku hapi atip evden çikmayi planlarken babamda ilacin ters tepip sinir yapmasini ve o aksam annemle boşanmaya kadar gitmelerini mi ? ,
Babamin beni evde sanip evden kaçmalarimi mi ?
Telefonumu ceza olarak elimden alan babama baskasinin hattini verip kendi hattimi arkadasimin telefonuna takip gizli kullanmalarimi mi anlatim 😂😂😂
Gece arkadasimda kalacam diye denize gitmelerimi saymiyorum bile 😂😂😂

Birde pc yi yasakladi bikere bana sevgilimle konusmami gormuş sifre koymuştu pcye. Kimseye de soylemiyordu sifreyi birtek aksam o geldiginde kardesime aciyordu. Pc yi hackledim 😂😂😂 6 ay yasaklamişti halbuki hergun girip sevgilimle konusuyordum 😂 sonra kardesim gambazladi 😂😂😂 babamda modemi ise goturmeye basladi 😂 bende komsunun modemini aldim işteyken onu kullaniyordum 😂😂😂😂😂

Beni sarmadı asırı safmis gıbı davranan ya da asırı saf yanı cok humanıst olan insanlardan hoslanmıyorum
Dunya hassas kalpler ve humanıstler ıcın cehennem cunku
Biraz gercekcı olmak lazım.
😂😂😂😂
Ben defalarca aldatılıp affedenleri anlamıyorum Büyük konuşmayayım ama gurulu olmalı bir insan midem kaldırmıyor ihaneti birde ona her haltı yapmış bir erkeği hala sevdiğini söyleyen kadın :eek:

Ay hangi birini anlatsam 🙈
Babamın çayina uyku hapi atip evden çikmayi planlarken babamda ilacin ters tepip sinir yapmasini ve o aksam annemle boşanmaya kadar gitmelerini mi ? ,
Babamin beni evde sanip evden kaçmalarimi mi ?
Telefonumu ceza olarak elimden alan babama baskasinin hattini verip kendi hattimi arkadasimin telefonuna takip gizli kullanmalarimi mi anlatim 😂😂😂
Gece arkadasimda kalacam diye denize gitmelerimi saymiyorum bile 😂😂😂
Nihayet başımıza hurmalar yağıyordu gece bitmeden 😬

Sansurleyerek anlat😂
Temel'le Olga evlenmiş ,gerdek gecesi OlgaTemel e demiş ki soyunurken utanırım dışarı çık.Temel çıkmış tabi anahtar deliğinden bakmış.
Olga duvağı çıkarmış,peruğu çıkarmış,makyaşı silmiş kipriği çıkarmış,südyenden pamuklar çıkmıi ,tek kolunu çıkarmış,tek bacağını çıkarmış derken Temele bağırmış Temel gel hazırım.
Temel de sinirlenmiş gerek yok onu da çıkar bana ver burda hallederim 🤣🤣🤣🤣

Temel'le Olga evlenmiş ,gerdek gecesi OlgaTemel e demiş ki soyunurken utanırım dışarı çık.Temel çıkmış tabi anahtar deliğinden bakmış.
Olga duvağı çıkarmış,peruğu çıkarmış,makyaşı silmiş kipriği çıkarmış,südyenden pamuklar çıkmıi ,tek kolunu çıkarmış,tek bacağını çıkarmış derken Temele bağırmış Temel gel hazırım.
Temel de sinirlenmiş gerek yok onu da çıkar bana ver burda hallederim 🤣🤣🤣🤣
Ahahaha zavallı temel :KK70:

X