Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bende ilk zamanlar aynı şeyi yaşadım çok kötü bir durum inşallah güzel bir iş bulursun.Hava güzel çocuklar dışarıda oynuyor ,kızla kavga ediyorum çıkmak istiyor 🙄
Ev karantinasindan en çok çocuklar etkileniyor benim kardeşimde çok korkuyormuş dışarı çıkmaya hepsi farklı tepkiler veriyor

Ay bana çok itici geldi ya öğğğğ,ipne gibi ,yüzünde yara olmasına rağmen diğer adam daha karizma ve 🤣🤣🤣
Ne biliyim bana çekici geldi.Ben sanirim biraz fırlama tipleri seviyorum.Burak Yörük ne biliyim sarisin sevmem ama hosuma gitti.
Feyyaz Dumanda karizma haklisin.O yuzundeki yaraya ragmen adamin her turlu gideri var.
Dizi guzelmis ben begendim izlerim.O cocuk icin bile izlenir.

Ne biliyim bana çekici geldi.Ben sanirim biraz fırlama tipleri seviyorum.Burak Yörük ne biliyim sarisin sevmem ama hosuma gitti.
Feyyaz Dumanda karizma haklisin.O yuzundeki yaraya ragmen adamin her turlu gideri var.
Dizi guzelmis ben begendim izlerim.O cocuk icin bile izlenir.
Başrol oyuncuları karizma olunca koca dizi izletmiyo çocuk etkilenir diyo 😬 yasak elma harici dizi izleyemiyorum ,kumandayı koynuma sokuyorum🤣🤣🤣 izlememi istemiyosan gel al diyorum ahahahahhaha kız varya yanımızda yaklaşamıyor:ıslık:

Başrol oyuncuları karizma olunca koca dizi izletmiyo çocuk etkilenir diyo 😬 yasak elma harici dizi izleyemiyorum ,kumandayı koynuma sokuyorum🤣🤣🤣 izlememi istemiyosan gel al diyorum ahahahahhaha kız varya yanımızda yaklaşamıyor:ıslık:
Koca biraz kiskanc sanirim ne guzel darisi basima.Aman cokta kiskanc olmasın 😄 kızınız kac yasinda?

X