Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bebeyimm burada hangisini daha cok sevdigimizi sorusu yanlis bence

Hangisi bana daha uyumlu sorusunu kendimize sormaliyiz

Lutfen soruyu bu sekilde sor bana beni cildirtmak mi istiyorsun yoksa
X ve y adlandırması yaparak örnek vereceğim efenim.

X ile daha çok eğleniyorum ve araba çarpsa onu kurtarırım.

Ama hayatımda y varken x pek umurumda olmuyor. Ama xin yanında y için aglamisligim var ya da xleyken y'i düşündügum ettigim falan

Kim onlar hangisi 20lik ona göre cevaplicam asdgchgg

Şimdi bebeyim artık ciddili cevap verme zamanım geldi, deneyimli bir ablan olarak görev beni bekler ve görev bilincim yüksektir. Neyse kendimi övmeyi sonraya bırakıp cevaba geçeyim; şöyle ki, ikisiyle buluşacağıN günlerde yanına digital bir tansiyon aleti alacaksın, buluşma yerine gidip gördüğün an “ah canım dur selamlaşmadan bir lavaboya gitmem lazım” diyerek hemen gidip ölçüm yapacaksın. Çıkan sonucu hemen kenara not alıp görüşme ritüellerine devam edeceksin. Neyse efenim işte sonra elindeki bu iki tansiyon ve nabız değerini kıyaslayarak da kiminle olacağına karar vereceksin. formül bu, sevdiysen 3’e bas

Bende ciddili öneri sanmıştım kimseye bahsetmeyeceğim hanım

Xi kurtarıyorum be
Çünkü hem iyiliğimin kıymetini bileceğini biliyorum. Hem de kurtarırken es kaza ölürsem falan y karı kıza bakar. Ben de sinirden hortlayıp gelmek zorunda kalırım. Maceralar maceralar yani

Yazım hatası yapmışsın x yazacağım kurtarilana

Git y yi kurtar ama x lerin kıymeti bilinmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…