Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Oysaki insanlar konuşa konuşa neden engelliyor ki beni

Senin sonuçların geldi mi yangıncim hanimcim
Aman bırak bazısı konusmayi bilmiyor sayelerinde sende banlanıyosun engellesınler daha iyi. Hangi konuda engellendin soyle konuya bakayım

Ben ultrason cekılemedım malesef, ordaki doktor idari ızındeydı.
Son ultrason sonuclarımla gıtmıstım zaten doktor ona bakmak zorunda kaldı elle muayane etti. Sıslıgın iltihap olabilecegini dusundu agrım oldugu ıcın. Simdilik antibiyotik ve agrı kesici verdi.
Ama daha iyiyim en azından dokunabılıyorum dokunamıyordum hıc.
Cok sukur dıyım bu halime.

Ya ben bi de nickleri falanda unutuyorum sonra bazen yazdıklarını beğeniyorum da ama bunlara dikkat eden bı konsey var galiba
Ben sırf sunu yasamamak ıcın ciddi satasanları goz ardı ediyorum olurda bir konuda hemfikir oluruz yazarım beğenirim sohbet ederim diye. Bu olmasın diye. Benimde goz ardı ettiklerim var.
Bunlarda genelde kendi kendine kın tutanlar oluyor Bı yorumumu beğenmiyor ve beni unutmuyor benım gene kendisinden haberim yok.
Sonra fırsat bulunca satasıyor. İste bunları bende goz ardı ediyorum

Ya ben şeyi anlamıyorum ama benim mesleğimle ilgili bı şeyde birisi aksine söyleyince bile şüpheye düşüp tekrar bakıyorum. Meslekte 20.yilini deviren büyüklere bı şey sorduğumda bile tam emin cevaplar vermiyorlar bı daha bakalım diyorlar hatunlar asla okumadan etmeden dediğim dedik çaldığım duduk

Iste boyle birine sabaha kadar anlat anlatamazsın ha engellemem de.
Bı suru degısık ınsan var Brokolis ya. Hangi konuda goz ardı edildin?

Bu konuda çok dertlendim gıdım de bı kahve yapam

Okuyacam simdı, bende yeni yaptım kahve git al gel

Seninki en güzeli. Ya yanlış bilmek de hadi neyse aa öyle miymiş der kapatirsin konuyu svbsabanan
kanun koyucu gibi emin olmak ne demek, kinlenmek ne demek nasıl bir ego

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…