Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Vanilyalı kokular erkekleri cezbeder belirteyim:)
Arti amber olmalı içinde mutlaka, ve en seksi bulunan erkekler tarafından, şekerli değil meyveli kokular...
Benimki ballı, şeftalili, mandalinalı ve karamelliymis.
Ay sanırsın dondurma

Sekerli parfumler meyveli parfümler ayni sey degil mi yav

Çiçekli mi yazacaktin acaba meyveli yerine genc gislarimiz yanlis esanslara yonelmesinler

Çiçekli mi yazacaktin acaba meyveli yerine genc gislarimiz yanlis esanslara yonelmesinler
Pöfff brok yaa sana da illa decoder lazım bebeksi bak şimdi hilale anlatır gibi anlatıcam tane tane; şeker dediğimiz akide, küp şeker, Marshmallow, jelibon, markalaştırırsak haribo adı altında toplarız bir kısmını hatta falan. Meyve dediğimiz de; çilek olur, ayva elma olur, nar olur, böğürtlen olur ve hatta olsa da yesek olur. Anlaşılmayan bir şey?

Ah kafam ah, hurmayı unutmuşum bu nasıl olur

hilal de degilim bilal de Meyve sekeri iste onlar bana ne

Oha bu yaziyi yazana kadar 5 reklam acti tamam teslim oluyorum

Değil bebeeem, şekerli kokular çok daha bayici oluyor ama meyveli kokular erkeklerde daha çekici oluyor... yani araştırmalarım sonucu öğrendiğim bu
Gecenin sorusunu soruyorum girls

Sizce insan aynı anda iki kişiyi sevebilir mi?
20li yaslarda evet, ben o yaslarda bi koltuğa 4 5 karpuz sikistirmisligim var hepsini de kendimce seviyordum bak ne yalan soyliyim

hilal de degilim bilal de Meyve sekeri iste onlar bana ne

Oha bu yaziyi yazana kadar 5 reklam acti tamam teslim oluyorum
Meyve şekeriymiş, pehhhh, şuvan benim tek gerçeğim bir haribo standında kendimi hayal etmek oldu sayende, sana açıklama yapayım derken ne hallere düştüm gör bak

Değil bebeeem, şekerli kokular çok daha bayici oluyor ama meyveli kokular erkeklerde daha çekici oluyor... yani araştırmalarım sonucu öğrendiğim bu

Sekerli kokular meyvelerden elde ediliyor yav sfagaga Bendenkimseyebahsetmeyin dogrulari mi soyluyordu yoksa oo mayy gaş

Ikisini maksimum seviyede sevemez yani sevdaluk degil o afagagha

Ama ikisinden de hoslanabilir bence tabi tavsiye ettiğimiz bir durum degil
Ikinci sorumuz.
Hangisini daha çok sevdiğimizi nasıl anliciiiz?

Şey taktiğim vardı benim ama o da dogru sonuç vermiyor gibi; ikisine de araba çarptığını düşün ve ikisinden birini kurtarma imkanın var. Hangisini kurtarırsın ndnndnd

Anket mi bu yoksa hatıra defteri soruları gibi şeyler mi
Sevgili annacan, bana kalbin kadar temiz bu sayfayjxshsjdjxjxkc

Arabayı kurtarırım, hasara falan bakarım, kaskosu yoksa ne yapacak sahibi acaba diye dertlenirim

Bebeyimm burada hangisini daha cok sevdigimizi sorusu yanlis bence

Hangisi bana daha uyumlu sorusunu kendimize sormaliyiz

Lutfen soruyu bu sekilde sor bana beni cildirtmak mi istiyorsun yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…