Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Stand kapalıysa ne gam, evin muhtelif yerlerine sakladıklarımdan birini buldum 😎 brok başlattı ben bitiriyorum 😬 39CFB284-499E-42E8-907A-43094EA777C4.jpeg

Vanilyalı kokular erkekleri cezbeder belirteyim:)
Arti amber olmalı içinde mutlaka, ve en seksi bulunan erkekler tarafından, şekerli değil meyveli kokular...
o zaman bana tahrik edici ve erkekleri bastan cikaran parfümler onerir misin :KK70:
Gecenin sorusunu soruyorum girls

Sizce insan aynı anda iki kişiyi sevebilir mi? :KK14:
ayni anda iki kisiyi seversin bence ama ask sadece birinde olur

Sundan bir sene oncesıne kadar akrabalarım canımdı son Bı senedir ve sonsuza dek bende ediyorum 😂😂😂 edıcem de 💜
Bı soz vardı akrabalarla ilgili sevdıgım, bulunca yazcam sana😂😂
At kuzum at, nefret paylaştıkça çoğalır ❤️ ksfjjdjd :KK70:

Gözardı ettiğin kişilerin listesi :KK70:
Yani birinin mesajlarını görmemek için göz ardı ediyorsun falan :KK70: hah işte o kişilerin listesi.

Zamanında benimle hakaret içeren polemiğe girdi diye neden belirtmiş bı de sfjgjgjhuh

Kk daki kadınların ihtisaslari dışındaki konularda özgüvenini hayranım yav gözlerim kamasiyor ben adımdan ancak o kadar eminim fgfhhjh :KK53:

Zamanında benimle hakaret içeren polemiğe girdi diye neden belirtmiş bı de sfjgjgjhuh

Kk daki kadınların ihtisaslari dışındaki konularda özgüvenini hayranım yav gözlerim kamasiyor ben adımdan ancak o kadar eminim fgfhhjh :KK53:
Ben kavga etsem 2 gün sonra unutuyorum millet günlerce kin tutuyor tövbbeee jajdjdjd

X