Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Cok fenasınız ucunuz 😂😂😂
Aklıma lise yaptığım bişey geldi bende az fena değilim :) Sınıfta sevmediğim bi kız vardı çoğu kızı sevmezdim zaten ama neyse ahahah işte bu kız grubu çoğunlukla hırsızlık yapan tiplerdi falan herkese sataşırlardı şımarık egoist tiplerdi benim almanca kitabım yoktu ve sevmediğim kızın kitabınıda benim kitabıma benzettim falan arkadaşlarımda beni pohpohladı falan iyice doldum kıza işte dedim o kitap benimmi falan tartıştık sınıfta ayırdılar bizi falan neyse ertesi gün bu kızın arkadaşındaymış kitabım ahahahah geri verdi ahahahahah meğer arkadaşı almış kitabımı eğer olay çıkarmasam kitabımı alamazdım yanlış kişiyi suçladım ama sonuç olarak kitabımı buldum en yakın arkadaşı almıştı ahahah cidden hırsızlıklarıyla övünen tiplerden nefret ediyorum ne iğrenç insanlar öyle hak mı aldım bilmiyorum ama sonuç olarak durum öyle arz etti ahahaha

Evet sen de ceviz fındık hurma bırakmamışsin sonra gel bana bursa şöyle yap diyorsun derler haklısın😂😂😂
Ama ben soyle yap derken ne diyorum biliyor musun
Ben yapmadım keske bırı bana da yapma deseydi yol gösterseydi dinleyerek halletseydım yasamadan ogrenseydım diyorum

Asla ahkam kesmem. Cunku neden keseyım😥

Halbuse ben en son asırı duygulanmistim... 😂😂😂
Ay ben ki sevişmeyi seven kadın 3sene kocayla enseye tokat kıça şaplak modunda kanka takıldım da başkası ile sevişmek aklıma gelmedi vay beee neyse en azından gençlikte güzeldi beee 🤣🤣🤣
İşte bu konu başlığına uydu 🤣🤣🤣 hem de çuk dedi sanırım wouuu sert oldu

X