Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Tamam bitane geliyor bunu da begenmezsenız küsücem 😂😂

Toplu tasımada cocugun bırı popoma dokunuyor, emınım ama hani konduramazsın ya gunah almayım dersin.
Baktım baya baya bilerek dokunuyor.
Dondum arkama, naptıgının farkındayım ya sımdı ineceksin ya da karakolun onunde birlikte ınıcez secim senin kenef suratlı pislik diye bir bagırdım 😂😂😂😂
Cocuk inerken dustu 😂😂
İnmezse de lınc edilecekti zaten mecbur indi.
Ve suratı gercekten kenef gibiydi 😂😂😂
Sende onu elleseydin hurmayı sen yemiş olurdun :KK53: :KK53: :KK53:

Ama en sevdiğim hurma hayatta böyle bişi yapamam asla nasıl yaptım bilmiyom :KK33::ıslık::KK22:

Kalabalık kız grubu ile dışarı çıktk,aynı sayıda erkek grubu ile aynı mekanda karşılaştık neyse 😬 kızlar diyo ki gelseler kabul ederiz ki benim tarzım değil neyse bi süzdüm hepsini anam 1tanesi nasıl yakışıklı kara kaş kara göz offf neyse o da bana bakıyo 💃💃💃 2taraftan da gelen yok tam kalkıyos kızlar of pof derken çıkıyos ben gittim çocuğa seni öpebilir miyim dedim 🤣🤣🤣🤣3sene sevgili kaldık ay hala yazarken kalbim çarpıyor 💏
Normalde asla yapmam hiççç ama çok yakışıklıydıııı beeeee

Ama en sevdiğim hurma hayatta böyle bişi yapamam asla nasış yaptım bilmiyom :KK33::ıslık::KK22:

Kalabalık kız grubu ile dışarı çıktk,aynı sayıda erkek grubu ile aynı mekanda karşılaştık neyse 😬 kızlar diyo ki kem gelse kabul ederim ki benim tarzım dieğil neyse bi süzdüm hepsini anam 1tanesi nasıl yakışıklı kara kaş kara göz offf neyse o da bana bakıyo 💃💃💃 2taraftan da gelen yok tam kalkıyos kızlar of pof derken öıkıyos ben gittim çocuğa seni öpebilir miyim dedim 🤣🤣🤣🤣3sene sevgili kaldık ay hala yazarken kalbim çarpıyor 💏
Bormalde asla yapmam hiççç ama çok yakışıklıydıııı beeeee
Hala birlikte misiniz merak ettim :)

Aşkolsun, ponçik kalbim kırıldı ahfhah
İnşallah satanik kız büyü falan yapmamıştır kendisine :KK70:

Yalnız burası henüz edepli, bir 30 sayfa sonra anca ısınır herkes :KK70:

Gözünüz benden başkasını görmüyor di mi :KK53:

Ahahaha evet sınırı olusturamiyoruz bir anda erotik bir sayfaya dönüşmesi de korkunç olabilir amaayari tutturamazsak dgshahajaj

X