Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Kız ne eglendim ben o konuda :KK53: :KK53: insta hesabınıda geri açmış biz görmeyelim diye kapatmıştı o gün duramamış yine :KK53::KK53::KK53:
Ya aslında o konuya biraz empati ile yaklaştım ,terzi kendi.söküğünü dikemez modeli 🙄 Ben de eşimle çok sorunlar yaşadım ne yapim hergün adama çemkiremem huyum değil ben de kitap yazma şansım olsa yazardım,kadın 2.başka bir bakış açısı istemiş ,millette valla üstüne çöktü yav ,savundum diye laf yidim hemen kaçtım 🤣🤣🤣
Ben gelemem öyle ciddi konulara bana bunlarla gelin .Bir daha yazarsam o tarz konulara 2. olsun

Ya aslında o konuya biraz empati ile yaklaştım ,terzi kendi.söküğünü dikemez modeli 🙄 Bende eşimle çok sorunlar yaşadım ne yapim hergün adama çemkiremem huyum değil bemde kitap yazma şansım olsa yazardım,kadın 2.başka bir bakış açısı istemiş ,millette valla üstüne çöktü yav bende savundum diye laf yidim hemen kaçtım 🤣🤣🤣
Ben gelemem öyle ciddi konulara bana bunlarla gelin .Bir daha yazarsam o tarz konulara 2. olsun
Valla o tarz konusan bir kadının kitabindan ne hayır gelir bilemem kendini bir övdü yok söyle okudum yok böyle okudum gördük seviyesini

Valla o tarz konusan bir kadının kitabindan ne hayır gelir bilemem kendini bir övdü yok söyle okudum yok böyle okudum gördük seviyesini
Dirsegıne kadar altın bilezik takan insanları Allah affetsin ciddiye alamıyorum ben

Hiç sanmam ama neyse bu geceyi de kendime ayırmış oldum eğlenceliydi 😁
Bende eğlendim ya iyi geldi eve tıkılmış herkes biraz morale eğlenceye ihtiyacı var güzel güldüm beni güldürenlere burdan teşekkürler en başta beni etiketleyip davet eden benneyangınlargördüm nickiyle olan cesur kadına :)

Bende eğlendim ya iyi geldi eve tıkılmış herkes biraz morale eğlenceye ihtiyacı var güzel güldüm beni güldürenlere burdan teşekkürler en başta beni etiketleyip davet eden benneyangınlargördüm nickiyle olan cesur kadına :)
İyi ki geldiniz Bendenkimseyebahsetmeyin Bendenkimseyebahsetmeyin ıle sıkılırdık yoksa ne guzel gulduk eglendik♥️

X