Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Mesela benim intikamım genelde rezil etmek üzerine oluyor :KK59: sevgiliyken kocam olacak beye sarkan kızı kocamin hesabından herkese yaymıştım pişman değilim aklım hala yayamadiklarimda
Benim sevmediğim yanım hem üşengeçliğim hemde vicdanım bende rezil etmek ederim ama ileride bana nasıl dönecek derim vicdanım sızlarmı derim birde üşenirim tabi ahahahah ama gözüm karadır kimse kolay kolay bişey diyemiyor bana çekiniyorlar genellikle insanlar öyle duruyorum çünkü ahahah oysa içten üşenen intikam almayan minnoş pnçik kırılgan bi kalbim var balık burcuyum duygusal değilim çok ama merhametli ve vicdan sahibi kimseyim şükrediyorum böyle olduğuma ama en çokta böyle olanların kalbini kırmakta üstüne yok insanların :KK70:

benneyanginlargordum benneyanginlargordum yok ortalarda
Acaba hurmalarinimi yaziyor 😂
Tamam bitane geliyor bunu da begenmezsenız küsücem 😂😂

Toplu tasımada cocugun bırı popoma dokunuyor, emınım ama hani konduramazsın ya gunah almayım dersin.
Baktım baya baya bilerek dokunuyor.
Dondum arkama, naptıgının farkındayım ya sımdı ineceksin ya da karakolun onunde birlikte ınıcez secim senin kenef suratlı pislik diye bir bagırdım 😂😂😂😂
Cocuk inerken dustu 😂😂
İnmezse de lınc edilecekti zaten mecbur indi.
Ve suratı gercekten kenef gibiydi 😂😂😂

Benim sevmediğim yanım hem üşengeçliğim hemde vicdanım bende rezil etmek ederim ama ileride bana nasıl dönecek derim vicdanım sızlarmı derim birde üşenirim tabi ahahahah ama gözüm karadır kimse kolay kolay bişey diyemiyor bana çekiniyorlar genellikle insanlar öyle duruyorum çünkü ahahah oysa içten üşenen intikam almayan minnoş pnçik kırılgan bi kalbim var balık burcuyum duygusal değilim çok ama merhametli ve vicdan sahibi kimseyim şükrediyorum böyle olduğuma ama en çokta böyle olanların kalbini kırmakta üstüne yok insanların :KK70:
Aaayy bende hiç acıma yoktur böyle konularda valla adamı doğduğuna pişman ederim aslada üşenmem :KK59:

Toplu tasımada cocugun bırı popoma dokunuyor, emınım ama hani konduramazsın ya gunah almayım dersin.
Dondum arkama, naptıgının farkındayım ya sımdı ineceksin ya da karakolun onunde birlikte ınıcez secim senin kenef suratlı pislik diye bir bagırdım 😂😂😂😂
Cocuk inerken dustu 😂😂
İşte mert güçlü kadın örneği yüreğini yerim ya :KK200: nasıl cesaretli davranmışsınız tebrik ederim böyle ahlaksız erkekler var toplumumuzda susmayarak en büyük cesareti göstermişsiniz tebrikler :)

Cocuk inerken dustu 😂😂
Iyi tmm begendik mükemmel 😂

Hani burda senin yedigin hurma diycem demiyorum 😊

İşte mert güçlü kadın örneği yüreğini yerim ya :KK200: nasıl cesaretli davranmışsınız tebrik ederim böyle ahlaksız erkekler var toplumumuzda susmayarak en büyük cesareti göstermişsiniz tebrikler :)
Cokta mert yureklı sayılmam aslında arkama donup baktıgımda yuzundeki o pis gülumseme sebep oldu buna.
Bamya kılıklı pislik.
Suc ıslıyorsun ısledıgın kısı fark ediyor kafanı falan cevir mesela. Toplu tasımadasın bu neyin cesareti. Hosuma gider falan sandı zaar
İnerken dususu ımdb puanı 10 du😂

X