Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Benim de bi kaç anım var ;:KK66:))Sene 2005 ti lise sondaydık 4kişilik bi kız grubumuz vardı işte arkadaşın annesi çalıştığı için okul çıkışı oraya giderdik milliyet ,hürriyet Vs gazeteleri alıp arkasında BMW ,jeep satılık ilanlarındaki numarayı çevirirdik hani zengin ya 😂;işte yanlış aradım ben abimi arıcaktım da kusura bakmayın bizde öğrenciyiz son kontörü de size harcadım kontörümüz Yok yolda kaldık eve gidemiyoruz deyip kontür yollatırdık 😀

lingen lingen sen nerelerdesin kız iciyonmu yine 😂😂
Nerden bildin:KK70::KK70:
15853485360212734376515634693262.jpg

Benim de bi kaç anım var ;:KK66:))Sene 2005 ti lise sondaydık 4kişilik bi kız grubumuz vardı işte arkadaşın annesi çalıştığı için okul çıkışı oraya giderdik milliyet ,hürriyet Vs gazeteleri alıp arkasında BMW ,jeep satılık ilanlarındaki numarayı çevirirdik hani zengin ya 😂;işte yanlış aradım ben abimi arıcaktım da kusura bakmayın bizde öğrenciyiz son kontörü de size harcadım kontörümüz Yok yolda kaldık eve gidemiyoruz deyip kontür yollatırdık 😀

İlk mesaj hurma mesajı demek😂😂 hojgeldin😂😂

bir diğeri de ;lise bitmişti dersaneye gidiyoruz liseden beri en yakın 2arkadaşım yazlığa geldi annem de var ,annem 2günlügüne İstanbul'a döndü düğün vardı mecbur ,bizi de bayan komşumuza emanet etti .bide burası sahil kasabası ama Abaza da kaynıyor tabi biz teyzeyi bi şekilde oyaladık geziyoruz saat gece 2 her yer kalabalık .3tane bizden biraz büyük çocuklar geldi diskoya giricez damsız alınmıyor gelmek istermisiniz diye diğer arkadaş hemen atladı neyse naz maz yaptık biraz gittik :)baya eğlenmiştik hopla zıpla.sabah eve yürüyerek gitmiştik .cahillik tabi 😀Başımıza bişey gelmemişti neyse ki

X