Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Kasık fıtığı bebiskom benimki de, bi de olduğum zamanlar kapalı usül falan yoktu. Gayet bisturiyle yara yara yaptılar :KK70:
Kız benimkiyle sevgiliyken oda öyle ameliyat olmuştu pansumanini ben yapmıştım 😂😂😂 anneme söyleyince utanmadinmi demişti 😂😂 ne utancam be mali almadan bakmak lazım gshshshsdh

Asiri asosyal bir tiptim. Herkesle muhabbetim vardi ama 2, 3 yakin arkadasim vardi. O yuzden herkes beni hep burnu havali egoistin biri zannederdi. Esim de oyle sandigi icin okulda 1 yil kesip en sonunda "amaann ne olacaksa olsun" diyerek acildi. Hurma yemek nasip olmadi yani 😂 Hic pisman degilim ama simdiki aklimla tekrar o gunlere donmek isterdim, sirf hayati daha dolu dolu yasamak icin. Burdan universitedeki arkadaslara sesleniyorum 😁 sinemaya tiyatroya gidin, universitenin kulüplerine uye olun, gezin, cevre edinin ama derslerinizi de ihmal etmeyin 😀

Asiri asosyal bir tiptim. Herkesle muhabbetim vardi ama 2, 3 yakin arkadasim vardi. O yuzden herkes beni hep burnu havali egoistin biri zannederdi. Esim de oyle sandigi icin okulda 1 yil kesip en sonunda "amaann ne olacaksa olsun" diyerek acildi. Hurma yemek nasip olmadi yanu 😂 Hic pisman degilim ama simdiki aklimla tekrar o gunlere donmek isterdim, sirf hayati daha dolu dolu yasamak icin. Burdan universitedeki arkadaslara sesleniyorum 😁 sinemaya tiyatroya gidin, universitenin kulüplerine uye olun, gezin, cevre edinin ama derslerinizi de ihmal etmeyin 😀
Son kısım tam bir ulusa sesleniş tadında olmuş 😬

Asiri asosyal bir tiptim. Herkesle muhabbetim vardi ama 2, 3 yakin arkadasim vardi. O yuzden herkes beni hep burnu havali egoistin biri zannederdi. Esim de oyle sandigi icin okulda 1 yil kesip en sonunda "amaann ne olacaksa olsun" diyerek acildi. Hurma yemek nasip olmadi yani 😂 Hic pisman degilim ama simdiki aklimla tekrar o gunlere donmek isterdim, sirf hayati daha dolu dolu yasamak icin. Burdan universitedeki arkadaslara sesleniyorum 😁 sinemaya tiyatroya gidin, universitenin kulüplerine uye olun, gezin, cevre edinin ama derslerinizi de ihmal etmeyin 😀
Corona var ya ne gezmesi ( bugün hiç duyar kasmamıştım soryy) 😂😂

X