Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ben sureklı gergin oluyorum, duygu gecıslerım olmuyor net gergın oluyorum

Sınavımda temmuzun 25 - 26 sına ertelenmiş ya sevindim :) ama gene ertelemezler umarım ertelerlersede seneye ertelesinler bi zahmet

Insallah en kısa zamanda bızde doneriz
Ben baya sıkıldım
Yani ben evden çok çıkan biri değildim asosyalim çoğunlukla dershane ev dershane evarada arkadaşımla kütüphaneye ders çalışmaya giderdik ama ben bile sıkıldım evden :) ama hazırlanmak için çıkmıyorum odamı falan düzenliyorum dikiş nakış yapıyorum süslüyorum odamı bişeyleri ayırıp kaldırıyorum ders dizi film güzel geçiyor sabahları su içip spor yapıyorum kalkınca cildim dinlendi bu aralar :) kötü şeyler oluyor ama evde kendi başına mutlu olmayı bulan insan hertürlü mutludur arada da balkona çıkıyorum nefes alınca giriyorum falan shdjdsgdj Ama umarım fazla ölüm olmadan atlatırız

Amın canım ınsallah,

benneyanginlargordum Grey's Anatomy'i izleyebildin mi kuzum? :)
Yok annacım hıc girmedim dızı sitesine bugun, simdıde sehırlerarası seyahate kısıtlama gelmıs ama ozel arac otobüs ucak belirtmenisler ona bakıyorum hangileri ıcın gecerli valilikten izin alacakmısız

Evet ya simdi izledik TV de, ama neyi kapsıyor onu ogrenemedım

Bende okudum bı yerden ama nereden olduğunu hatırlamıyorum
Corona ile ilgili şeyleri görmemek için gözüme bez baglicam neredeyse her yerde konusu var
Okumak istemesem bile her şeyi beynimin içine sokuyorlar resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…