Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ekmeği kesme kararı aldım ekmeği kesersem faydasını görür müyüm kızlar şekeri tamamen bırakmak istiyorum ama ekmeksizde nasıl yaparım diyorum yada tatlısız keşke çocukken alışkanlığım olsaydı

Yazan mübarek olsun o vakit

Kaç kilo vermek hedefin olmadı birlikte gazlayalim birbirimizi

Karbonhidrat da şart ama. Beynin tek enerji kaynağı glikoz.

Yazan mübarek olsun o vakit

Kaç kilo vermek hedefin olmadı birlikte gazlayalim birbirimizi
Ya açıkcası daha tartılmadım korkuyorum ahahahah hep 56 58 civarındayım boyum 162 sadece bölgesel kilo alıyorum karnım şişiyor sadece ama böyle hamurişini kesen şekeri kesen ve sebze meyve ağırlıklı beslenen spor yapan üşenmeyen insanlarada hep özenirim çoğu zengin ama ahahahaah keşke benimde evimin bir odasında spor alet edavatları olan biyerim olsaydı ah zengin olsammm keşke

Hamur işi benim bu hayattaki en büyük zaafım ya bende 169 -63um göbüs bende de var .5 kg vermek istiyorum ama gece yemeleri ne dur diyemiyorum geceleri adeta içimden başka bı şey cikiyor

Hamur işi benim bu hayattaki en büyük zaafım ya bende 169 -63um göbüs bende de var .5 kg vermek istiyorum ama gece yemeleri ne dur diyemiyorum geceleri adeta içimden başka bı şey cikiyor
Ya ben antidepresan ilacı kullanıyordum geçen sene eski sevgilim sayesinde 58 den 52 ye düştüm bayağı göbeğim dümdüzdü rahattım ahahahah sağolsun hakkını yiyemem depresyona sokmasa hayatta 52 ye düşemezdim hep 55 i hedeflerken 52 bayağı şaşırttı beni ahahahha

Valla ben de 20lik sagolsun, ayrilik sürecimizde yedim yattim mandalar gibi. 4 kilomu ona borçluyum sanırım

Aslında zor kilolar değil verilir yazda geliyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…