Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Camış kekosu terliksi amip hücresi ayıp bilmiyorlar ne kadar saygısızca

Ben de ihtiyaçları almak için markete gidecektim. Saatimi falan kurdum. Daha market açılmadan gittim. Açılır açılmaz girdim alışverişimi yaptım. Daha az insan olur düşüncesiyle ki cidden öyleydi..
Valla cok dogru demıssın sabah gıtcem dedıgınde hahaha dedik ama dogrusu oymus.
Ben aksamustu ciktım tam ıs cıkis saatleri isten dönenler icin, yedi sekiz kisi vardi eve döner dönmez dusa girip keselendım

Valla cok dogru demıssın sabah gıtcem dedıgınde hahaha dedik ama dogrusu oymus.
Ben aksamustu ciktım tam ıs cıkis saatleri isten dönenler icin, yedi sekiz kisi vardi eve döner dönmez dusa girip keselendım
Kız sabah 9 küsürlerde kulakların çınladı mı acep?

Ya cidden bazı insanlar hala duyarsız sırf onlar yüzünden virüs daha fazla yayılacak hepsi dışarlarda hala etkileşimdeler temizlik yapmayanlarda var hala ileri zamanlarda önümüzü alabilirsek iyi hala sayılarda artış var korkuyor insanlar

Yok yavrum eve tekrar gir çık yapmiyim dedim malak malak dolandim. Kapalı dükkanların camlarindan içeriyi dikizledim zaman geçirdim
Aklima korku filmi geldi terkedilmis Bı sehırde kızla cocugun arabası bozuluyodu, camlardan ıcerı bakarken katil dusuyodu peslerine asfagagaga

Aklima korku filmi geldi terkedilmis Bı sehırde kızla cocugun arabası bozuluyodu, camlardan ıcerı bakarken katil dusuyodu peslerine asfagagaga
Film adı alıyım kız diyeceğim de sanki uzun zaman önce izlemişsin de adını unutmussun gibi bir his düştü icime

Valla aynen öyle Hahahahahaha hisleri kest hatta suan bulsam bende izlerdim Googleye bunları yazsam cikar mı ki ısmı
Kız film önerisi istemistin ya I am legend izledin mi hem günümüze de uygun
Ya da world war z mi neydi brad pittli film

Senii andım bu geceeeee
Kulakların çınlasın
Şimdi dargınız seninleeeee
Inan sen herkesten başkasın

Şu tam olarak mod bu
Doymadım doyamadim sevmelere seni ben
Kimseyi koyamadım yerine yeniden
Saymadım sayamadım sensiz geçen yilları
Ne inkar ne itiraf bu yalnızca sitem
Bu da benim modum benneyanginlargordum

Gençlikte yediğim hurmaları yazsam burdan memlekete yol olur

Hep aynı anda birden fazla kişiyle yazışırdım. Lisenin sonuna dogru beden hocamla sevgili olmuştuk. Vallahi bedenci ilik gibiydi, yaşı da küçüktü. Tam benlikti Bi de abimin yakın arkadaşını ayartmıştım. Çok direndi ama sonunda teslim oldu.
Aşırı çapkındım hep gözüm dışardaydı valla.
Acayip eğlenirdim. Hep erkekler mi bizi üzecek. Oh etmişim diyorum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…