Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Hıcbısey @recentpuppet1 cigim, fılm aradım bulamadım sozluk okudum biraz kahve ıctım. Giydim pijamalarımı buraya bakıyorum anneme bakıyorum öyle dolanıyorum
Sen naptın nasılsın
İyiyim canım oturuyorum napıyım 5 te yattım 4 te kalktım haliyle ders yapamadım kafam uyuşuk uyuyasım yok :) Killing eve izlemediysen öneririm I am not okay with this dizisini de önerebilirim :)

İyiyim canım oturuyorum napıyım 5 te yattım 4 te kalktım haliyle ders yapamadım kafam uyuşuk uyuyasım yok :) Killing eve izlemediysen öneririm I am not okay with this dizisini de önerebilirim :)
Bende beste falan yattım onbırbucukta uyandım
Nası uyudun kız dörde kadar bakıcam dedıgın dizilere

Böyle enerji vampiri birini hayatında tutma annacım isterse 30 yıllık arkadaş olsun kalan yıllarını kurtar

2 soru, yangın hanımcığım.
Korku hastalık mevzusundan mı kaynaklı? Mutsuz olma sebebiniz nedir? :/
Evet cıcegım ya evden cikmıyorım kac gun oldu, annemlerdeuım eve dönemiyorum donsem tek basıma iyice kafayı yiycem.
El yıkamaktan gına geldi ellerim burustu

Evet cıcegım ya evden cikmıyorım kac gun oldu, annemlerdeuım eve dönemiyorum donsem tek basıma iyice kafayı yiycem.
El yıkamaktan gına geldi ellerim burustu
Kız çık yürüyüş yap dikkatli dikkatli, ondan bir şey olacağını sanmam

Kız çık yürüyüş yap dikkatli dikkatli, ondan bir şey olacağını sanmam
Ya insanlar hayvan gibi. Dun markete gırdım sigara almaya reyon arasından geçiyorum. Bitane keko ortada durmus mal mal bakıyor ve azcık cekılmıyor. Pis nefesi ortada yanı.
Yol vercek mısın dedim.
Nasıl yol verdi bılıyo musun kolunu hafif cekerek gene orda ortada kaldı ama
Bu insanlar boyle oldugu surece hicbi yere cıkılmaz

Ben de ihtiyaçları almak için markete gidecektim. Saatimi falan kurdum. Daha market açılmadan gittim. Açılır açılmaz girdim alışverişimi yaptım. Daha az insan olur düşüncesiyle ki cidden öyleydi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…