Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Hıcbısey @recentpuppet1 cigim, fılm aradım bulamadım sozluk okudum biraz kahve ıctım. Giydim pijamalarımı buraya bakıyorum anneme bakıyorum öyle dolanıyorum
Sen naptın nasılsın
İyiyim canım oturuyorum napıyım 5 te yattım 4 te kalktım haliyle ders yapamadım kafam uyuşuk uyuyasım yok :) Killing eve izlemediysen öneririm I am not okay with this dizisini de önerebilirim :)

İyiyim canım oturuyorum napıyım 5 te yattım 4 te kalktım haliyle ders yapamadım kafam uyuşuk uyuyasım yok :) Killing eve izlemediysen öneririm I am not okay with this dizisini de önerebilirim :)
Bende beste falan yattım onbırbucukta uyandım
Nası uyudun kız dörde kadar 😂bakıcam dedıgın dizilere 🥰

Biraz uzun ama anlatayım içimi dökmüş olurum.

2 yıl önce benim yeşil gözlü yarimi merak etmişti. Onun çalıştığı kahveciye gittik, biz de ders çalışacaktık. Yeşil gözlü de durduk yere bizim oraya geliyor, yürürken bile kafasını arkaya çevirip bana bakıyordu.
Böyle oldukça bu kıza bir haller oldu. Sandalyede 5 yaşında bebeler gibi kaykılıp oflayıp poflamaya başladı. Hayatımda onu hiç öyle görmemiştim ki 11 yıldır tanıyorum kızı. Sonra da erkenden bastı gitti.
Nedenini sordum birkaç gün sonra. Orada çalışan kaslı adam sürekli bana bakıyordu dedi. Ulan adam da nişanlı ve 73738 kere gittiğim halde ben adamın kaslı olduğunu fark etmemişim.

Kendi sevgilisinin mahallesinde oturan azgın kıza kadar saatlerce anlatır. Ben 10 dk kendi aşk hayatımdan bahsedeyim sıkıntı basar.

Ben hastalandım ya geçen. Beni gördü ayy çok kötü dedi. Biraz iyileşmeye başlamıştım, herkes öyle diyordu. Bu da şey dedi ee hiç değişme, iyileşme yok.

Ev aldım. Ulan bir hayırlı olsun demeden evi nasıl gecindireceksin faturası, mutfak giderleri vs vs dedi.

Patavatsız mı kötü niyetli mi asla anlayamıyorum.
Böyle enerji vampiri birini hayatında tutma annacım isterse 30 yıllık arkadaş olsun kalan yıllarını kurtar

2 soru, yangın hanımcığım.
Korku hastalık mevzusundan mı kaynaklı? Mutsuz olma sebebiniz nedir? :/
Evet cıcegım ya evden cikmıyorım kac gun oldu, annemlerdeuım eve dönemiyorum donsem tek basıma iyice kafayı yiycem.
El yıkamaktan gına geldi ellerim burustu😂😂

Evet cıcegım ya evden cikmıyorım kac gun oldu, annemlerdeuım eve dönemiyorum donsem tek basıma iyice kafayı yiycem.
El yıkamaktan gına geldi ellerim burustu😂😂
Kız çık yürüyüş yap dikkatli dikkatli, ondan bir şey olacağını sanmam :110:

Kız çık yürüyüş yap dikkatli dikkatli, ondan bir şey olacağını sanmam :110:
Ya insanlar hayvan gibi. Dun markete gırdım sigara almaya reyon arasından geçiyorum. Bitane keko ortada durmus mal mal bakıyor ve azcık cekılmıyor. Pis nefesi ortada yanı.
Yol vercek mısın dedim.
Nasıl yol verdi bılıyo musun kolunu hafif cekerek gene orda ortada kaldı ama
Bu insanlar boyle oldugu surece hicbi yere cıkılmaz

Ya insanlar hayvan gibi. Dun markete gırdım sigara almaya reyon arasından geçiyorum. Bitane keko ortada durmus mal mal bakıyor ve azcık cekılmıyor. Pis nefesi ortada yanı.
Yol vercek mısın dedim.
Nasıl yol verdi bılıyo musun kolunu hafif cekerek gene orda ortada kaldı ama
Bu insanlar boyle oldugu surece hicbi yere cıkılmaz
Ben de ihtiyaçları almak için markete gidecektim. Saatimi falan kurdum. Daha market açılmadan gittim. Açılır açılmaz girdim alışverişimi yaptım. Daha az insan olur düşüncesiyle ki cidden öyleydi..

X